imam hatip lisesinde tekbir rezaleti

mutant
Evimin yanında imam hatip olması sebebiyle az önce duymuş olduğum rezalettir. Önceden sabah andimizi okur istiklal marşıyla haftayı bitirirdik.

Bu or*spu çocukları andımız tadında dua ediyorlar. Bitince de tekbir cekiyorlar. Sinirlenip cama çıkıp "or*spu cocuklari" diye bagirip içeri kaçtım. Ülke nerden nereye gelmiş.
deist imam
Eskiden insan yakarken tekbir getiriyolardı da kimse sesini çıkarmadı. Buna mı sesini çıkartacak insanlar? Kimse kusura bakmasın ama türkiye insanı hiç bir şey yapamıyosa bile bir şeyi çok iyi yapıyo. O da tepkisizlik. Fazla tepkisiz bir halkız biz.
ickial
kendi kücük dünyalarında şeriatın tohumlarını ekiyorlar diyebilecegim olay. cok da takmamak lazım ne de olsa 'kendi kücük dünyaları'
codex cumanicus
Kesinlikle kabul edilmemesi gerekendir. YAHU BÖYLE BİR ŞEY OLABİLİR Mİ AKLINIZ ALIYOR MU ?Çünkü imamhatip okulundan bahsediyoruz, yazar arkadaşımız haklı bu konuda ki aranızda bilmeyenler vardır diye söylüyorum bu mukaddes ve güzide okullarımız moleküler biyoloji ve insan genomu gibi konularda oldukça önemli araştırmalar üzerinde olan kurumlardır. Cemiyetin gözbebeği bilim yuvası ve elit imamhatip okullarımızda aynı zamanda kültür sanat etkinlikleri bale ve jimnastik gibi spor faaliyetleri sürdürülmektedir tekbir getirilmesi (kepslok açık) KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE KABUL EDİLEMEZ