gökten kitap indiğine inanmak

p
jitemci
künyesinde ki yazarı ve basım yayım evini acayip merak ediyorum. millet kitapların bir bütün olarak şak diye yukarıdan atıldığını savunuyor bunun aksine olan direnişimi sonlandırıyorum yoksa kafayı yiyeceğim.
the spook
İsmet İnönü'nün ezanları yasaklatmasıyla aynı gerçekliğe sahip olan eylem. Gerçi verdiğim örneğe inanan kişiler, gökten kitap vb. şeylerin indiğine inanıyordu pardon.
zeybek
normal karşılanacak bir durum adam. inançlı olur kitap indi der beyinsiz denir. öteki evrene mesaj enerji yollar dünyanın en mükemmel insanı ilan edilir.

etraf saygısız insan kaynıyor. inan inanma sev sevme saygı duyacaksın. hele ki böyle izole ortamlarda bu sığlıktan tiksiniyorum.
harflervekibrit
İnanç konusunda kendine bir tanım bul(a)mamış bir insanım. Başkaları benim inandığım şeyi panteizm olarak tanımlıyor ama etiketlenip bir rafa oturtulmak da saçma geliyor açıkçası. Twitter'da @aklingozu adlı sayfayı takip etmenizi öneririm.
4
yusufbaym
asla yapmayacağım şeydir. realist ve inandırıcı bakılmaması gereken din konusunda bile bana saçma gelen şeydir. insanların din ihtiyaçlarını karşılamak için uydurulmuş gibi gelir.