arkadaşının olmaması

the spook
yalnızlığı sevenler için bulunmaz bir nimet. Evet, doğrudur zorluk çekerler. Bir kişinin bile yanında olmaması çok zordur. Fakat tedavisi de mevcut; Giriyorsun spotify'a, açıyorsun sevdiğin bir müziği son ses, ayaklarını da uzattın mı... sanırım bunu sabaha kadar yapabilirim.
1
jakoben
dönemsel buhranlar.18-23 arası ortam or*spusu olan ben şimdi en tatlı bebiklerim bile arasa açıp açmamakta tereddüt ediyorum.zevkler değişiyor hayattan beklentiler değişiyor özellikle ortak noktalar çok felaket evrim geçiriyor yalnızlık geliyor o zaman yoksa tabi ki yalnız olmak istemez kimse fakat gerçekten de kimsenin dediklerini çekemiyorsanız yada umurunuzda olan şeyler bütünü değilse çıkışsız olarak oraya mahkum oluyorsunuz.arkadaş edinin.bolca.sonra zaten hepsinden kurtulmak isteyeceksiniz.
zeybek
(bkz:yalnızlık ömür boyu)

olması kadar kötü değil. şimdi benim çok arkadaşım var. haddinden fazla insan tanıyorum. onbinlerce olabilir abartmıyorum. hatta yaklaşık bin civarında insanla da aktif görüşüyorum ama yalnız olmaktan hiçbir faydası yok bu durumun.

senin yanında kim olursa olsun, ailen sevdiklerin hayatının insanı bile olsa yatağa yattıp gözlerini kapattığında tek başına kalırsın.
metrobusdelisi
son 10 yılda arkadaş sayımda ciddi azalma oldu. işe yaramayan ve yanlış tanıdığım arkadaşlarımı hayatımdan çıkardım. az olsun öz olsun. hiç olmaması kötü tabi.