netflix'ten bedavaya film izleme yöntemi

laiksavar
kendim keşfettiğim netflix ücretsiz netflix ve sürdürdüğüm harika yöntemdir. böylelikle hem lisanslı filmler izliyorsunuz hem de korsan izleme derdinden kurtulmuş oluyorsunuz. üstelik bütün filmleri de yüksek kalitede kesintisiz izliyorsunuz. nasıl olduğuna gelirsek. şöyle ki; netflix yeni üye olan kullanıcılara ilk ayı ücretsiz olarak kullanıma sunuyor. kayıt olup üyelik aldıktan 1 ay sonra ödeme başlıyorsunuz ve memnun kalmazsanız bu 1 ay içinde üyeliğinizi iptal edebiliyorsunuz ve kullandığınız kısımlar için hiçbir ücret alınmıyor. kayıt olup, üyeliği aldıktan sonra üyeliğinizi iptal ediyorsunuz ve 1 aylık deneme sürümünü kullanıyorsunuz. 1 aylık süre dolduktan sonra aynı işlemi farklı bir banka kartıyla tekrarlıyorsunuz. böyle böyle, kendi kartlarınız bittiğinde arkadaşlarınızın kartlarını kullanabilirsiniz. bir seneye yakındır bu yolla bedava kullanıyorum netflix'i. netflix premium hesaplar
jamiryo
takribi 8-10 adet banka hesabı açılması gereken, her beleşçi gibi benim de aklıma gelen bir yöntemdir ki çok gereksizdir.
burası sonuç olarak kuzey kore değil, sistemin her zaman bir açığı çıkacaktır.
baran anlattı
ölücüler için film izleme yöntemidir.
netflix bedava izleme yöntemini anlatıyorum. %100 işe yarayacak.
1. adım payoneer.com a girip üye oluyorsunuz. 2 sonra kredi kartı talebinde bulunuyorsunuz. 3 kartınız 2 haftaya geliyor (abd den gelecek) sonra bu kart ile girip netflixe üye oluyorsunuz ve 1 ay boyunca bedava izliyorsunuz. bu işlemi sürekli tekrarlayabilirsiniz tabi fakirseniz yapın zenginseniz uğraşmayın. bir seferde 12 üyelik açarım derseniz 1 yıl boyunca bedava netflix izlemiş olursunuz.
camide uyuyan evsiz kemalist
netflix bedava izleme nedir fakirler sizi. (şaka şaka) ben de netflixi bedava izliyorum hintçe bir site var linkini bırakacağım buraya netflixe yüklenen herşeyi anında yüklüyor tabi dil ve altyazı seçenekleriyle beraber bir senedir oradan bedava netflix izliyorum.
not: edit gelecek.
camide uyuyan evsiz kemalist
Geçen gün bi entry girerek bedava izleme yöntemlerini anlatacam demiştim şimdi size netflix bedava izleme yöntemlerinden ilkini anlatıyorum.

1 Netflix'i açın. Bilgisayarınızın web tarayıcısında https://www.netflix.com/ adresine gidin .

2 BİR AY İÇİN ÜCRETSİZ KATILINa Tıklayın . Sayfanın altında kırmızı bir düğme var.
Netflix başka bir kişinin hesabına açılırsa, başka bir tarayıcı kullanın veya sağ üst köşedeki profil simgesinin üzerine gelin ve ardından Çıkış Yap'ı tıklayarak oturumu kapatın .

3) PLANLARA GÖR Üzerine Tıklayın . Bu, sayfanın altında. tıkladıktan sonra sizi başka bir sayfaya götürür

4) Bir plan seçin. Her iki ayda bir ödeme yapmadığınıza göre, varsayılan en üst düzey planın (HD akışına izin veren) seçili olması en iyisidir.
Sonraki aylar için ödeme yapmayı planlıyorsanız, daha ucuz bir plan seçmek isteyebilirsiniz.

5) Aşağı kaydırın ve Devam'ı tıklayın . Sayfanın alt kısmında.

6) DEVAM'ı tıklayın . Bunu yapmak sizi hesap oluşturma sayfasına götürecektir.

7) Bir e-posta adresi ve şifre girin. En iyi metin kutusuna çalışan bir e-posta adresi girin ve Netflix hesabınız için kullanmak istediğiniz şifreyi alt metin kutusuna girin

8) DEVAM'ı tıklayın . Sayfanın alt kısmında.

9) Geldik (bkz:netfilxten bedavaya film izleme yöntemi) için en ödemli adıma Bir ödeme şekli seçin. Burada genellikle iki seçeneğiniz olur: kredi (veya banka kartı) kartını kullanabilir veya bir hesabınız varsa PayPal'ı kullanabilirsiniz.
VPN kullanarak başka bir ülkeden paypal hesabı oluşturun e postayı doğrulayarak burada kart bilgileri kısmına paypal bilgilerinizi girin

10) Ödeme bilgilerinizi girin. İlk ay için ödeme yapmamanıza rağmen, Netflix için takip eden aylarda kullanmak için ödeme yönteminizin bilgilerini girmeniz gerekir. Bu genellikle size kart sahibinin adını, kart numarasını, kart güvenlik kodunu ve son kullanma tarihini içerir.
(bkz:PayPal) üzerinden kaydolacaksanız, buradan PayPal'a giriş yapmanız ve ardından PayPal'daki "satın alma" işlemini onaylamak için ekrandaki talimatları izlemeniz gerekir.

11) (bkz:ÜYELİK) BAŞLAT'a tıklayın . Sayfanın alt kısmında. Bunu yapmak, Netflix için sizden onay isteyecek; Bu noktada Netflix'i bir sonraki ay için bir kuruş ödemek zorunda kalmadan istediğiniz sıklıkta kullanmaya başlayabilirsiniz.

12) Fatura almadan önce üyeliğinizi iptal edin. Herhangi bir ek ay boyunca ödemek zorunda kalmadan (bkz:Netflix) tam ay özelliğinden yararlanmak için, bir kaç gün yenileme döneminden önce üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Bunu yapmak için bir bilgisayar kullanmanız gerekir:
Https://www.netflix.com/ adresine gidin ve giriş yapın .
Gerekirse hesabınızı seçin.
Sağ üst köşedeki profil simgenizin üzerine gelin ve açılır menüden Hesap'ı tıklayın .
Sayfanın sol üst köşesinde Üyeliği İptal et'i tıklayın .
Sol üst taraftaki Bitirmeyi İptal Et'i tıklayın .
(bkz:Bedava Netflix premium hesaplar )
gece
Netflixe gireyimde belgesel izleyeyim dedim hesabin suresi dolmus ve kredi kartim yok. Premium hesabi olan bir, iki gunlugune yesillendirirse cok makbule gecer
mahir the comar avcısı
netflix ücretsiz hesap bularak izleyebileceğiniz yöntemdir. sözlükte netflix bedava hesaplar diye başlık bulunmakta orada denediğim bi hesap ile en son giriş yapabilmiştim. giriş yapamayanlar @baran anlattı yazardan netflix ücretsiz üyelik hesabı isteyebilirsiniz.