laik sözlük

liberalist
beşeri sermayesi türkiye ortalamasından çok da yüksek olmayan insanların bulunduğu sikimsonik bir platform. burda yazılanları birinci dünya ülkelerindeki herhangi bir vatandaşa tebliğ etseniz size götüyle güler. Ama burdaki tipler hayat görüşlerini öyle içselleştirmiş ki bir türlü simülasyonda yaşadıklarının farkına varamıyorlar. yazık.

edit: lise zamanlarında troll için girip ciddi yazılan girileri gördükçe "ulan adam-kadın kaç yaşına gelmiş, elinde internet gibi bir nimet olmasına rağmen bu zamana kadar kendini gram geliştirememiş." diyip üzülüyordum. tr ortalaması işte.
3
jakoben jakoben
türbanlı annen çöp karıştırıyor mu :d dsafsadf aynen birinci dünya ülkesi falan.. harabeden en hızlı çocuk cesedi çekip allahu ekber diye cnn kameralarına birbirini ezerek bağırma şampiyonu müslümanları izlerken götleriyle gülüyorlar. asıl sen nerede yaşıyorsun amına koyim senin gibi düşünen kimse toplum içinde saygı görmüyor. sizler gerçek yaşamda yoksunuz. sadece trolsünüz. sende dedin ya trolüm diye. kendine gel. gerçek yaşama dön :d
liberalist liberalist
Hahahahahahahaha olm sen çok masumsun ya.
Bu hayat bilgisiyle bu yaşa kadar nasıl geldin gerçekten inanamıyorum. Evet toplum içine çıkmıyoruz çünkü gayemiz toplumun dikkatini çekip asalak kemalistleri laf yetiştirmeye çalışmak değil.
jakoben jakoben
bak aq embesil liberal müslosu yine götünle okumuşsun okumayı öğren. toplum içine çıkıyorsunuz. ben görüyorum hem de yüksek yerlerdesiniz hep mesela canım merdiven falan siliyor ya sizinkiler... hayatımda bir tane müslüman piçi görmedim ki elleriyle kazıyarak bir yerlere gelmiş olsun. hep torpil hep adam kayırma ahahaha bir sik değilsiniz aq ahahha
bu başlıktaki tüm girileri gör