Arda turan vs cedi osman

deist imam
Bir tanesi bugün herkes tarafından sevilen basketbol milli takımımızın en önemli oyuncusudur. Diğeri ise herkesin nefret ettiği yeni türkiye futbol milli takımının en önemli oyuncusudur.

Bir tanesi nbade şu an en iyi iki takımdan birisi olan clevelan cavaliersa transfer olup buna rağmen bir kere bile egolu açıklama yapmamıştır. Diğeri ise itin götüne sokulduğu barcelonaya transfer olduğundan beri kendisini bir bok zannederek herkesin kendisinden nefret etmesini sağlamıştır.

Birisi her şartta elinden gelenin en iyisini yapıp hiç sorun çıkartmazken, diğeri milli takımda bir bok yapmayıp üstüne üstlük prim tartışması yaparak sorunun en büyük kaynağı olmuştur.

Bir tanesi kendisiyle konuşmak isteyen gazetecileri bir kere bile kırmayıp, hepsine büyük bir saygıyla yaklaşmıştır. Diğer ise milli takım uçağında gazeteci dövmüştür.

Yani uzun lafın kısası, bir tanesi aydınlık bir türkiye resmidir. Diğeri ise "rıdvan hocam mesajını aldım, güçlü bir türkiye için ben de varım." Diyebilen ve ancak bir ilkokul 1.sinif cocugunun yaptigi resimdir.
berkayoz
Yukarıda deist imam ardayı gömmüş ama arda turan güzelim ülkemin yansımasıdır. Gerek instagram da her kıza yavşaması olsun gerek egosu olsun gerek tembelliği olsun çomarlığı olsun. Sporcudan ülkeye örnek olması beklenir (cedi osman gibi) ama arda turan tabuları yıkıp bizi yansıtıyor. Tam bir 21.yüzyıl türkiyesi sporcusu gurur duyuyorum
icarus
neden bilmiyorum ama son bir kaç senede insanlar değişti belki içindekiler ortaya çıktı belki de içlerine bir şeyler girdi ama artık böyleler
örnekleri aklıma gelen
orhan gencabay
arda turan
rıdvan dilmen
ertem şener
nasıl desem bu insanları sanki daha önceden severdik ama sonrasında yalakalık için mi yoksa artık kendilerini gizlemek zorunda kalmadıkları için mi bilmiyorum bir anda
ülkenin gerçekten kötülüklerini yansıtan yansımaları oldular