confessions

icarus

Rakı  · 21 Mayıs 2017 Pazar

  1. toplam giri 484
  2. takipçi 9
  3. puan 6081

vücut geliştirme

icarus
vücudunu içten içe beğenmeyen, bununla ilgili hiç bir şey yapmayan ve bu eksiğini kendince zekasıyla yada kitap okumasıyla doldurmaya çalışan yazar beyanıdır hatta bence vücudunu güzelleştirmeye çalışanları ciddi anlamda kıskanmaktadır.
bana göre ise spor yapmak veya yapmamak,vücut geliştirmek veya geliştirmemek,kitap okumak yada okumamak en basit anlatımla;her insanın nasıl göründüğü ne yaptığı ,nelerden hoşlandığı kendi seçimidir.kimse bunları tartışamaz yada insanları oldukları kişi için sorgulayamaz.

ciddiyetten uzak

icarus
şu aralar izlerken zevk aldığım sayılı youtube kanallarından biridir.kanalda gözümüzün aşina olduğu mehmet demirkol ve ırmak kazukun yanı sıra arkada ise çalışan çok iyi bir ekip olduğunu düşünüyorum ama işte burada en başından beri kafama takılan bir soru var.ne mehmet demirkol ne de ırmak kazuğun bu kadar kaliteli bir proje için gerekli maddi güce sahip olmadığını düşünüyorum. bu yüzden şu küçük teoriyi geliştirdim
bence bu ekibin giderleri nevzat aydın tarafından karşılanıyor daha önce yaptıkları ve kanalın ilk aynı zamanda tek olan yemek sepeti reklamı olsun,daha önce tanışmışlıkları olsun ve en son olarak kendisini konuk almaları ile birlikte birden aklıma geldi.
0 /