confessions

zeybek

Admin  · 11 Ağustos 2016 Perşembe

  1. toplam giri 568
  2. takipçi 33
  3. puan 11705

feridun düzağaç

zeybek
mükemmel bir sahneye sahip sanatkar. hayret başlığı açılmamış.

izmir hava gazı fabrikası'nda mükemmel bir konsere imza attı. çok naif, harbi insan. umut sarıkaya ile ilgili şeyi görmezsem aslında mizaha da uygun birisi.

oğuzhan uğur

zeybek
müzikal olarak da bana hitap etmeyen, sosyal olgular üerine konuşmaları da bana hitap etmeyen arkadaş. barış atay'ın solcu gazı alması gibi, kendisinin de muhalif ve kendisini aydın olarak gören kişilerin gazını aldığını düşünüyorum.

ülkenin ne hale geldiğini görmek ve farkına varmak zor değil. bununla ilgili ben de video çekebilirim. önemli olan insanları bir çatı altında toplayıp gidişe dur demek. bunu siyaseten yahut halk hareketi bilinçlenmesi olarak yapamıyorsak ortada somut bir şey yoksa işe yaramış olarak görmüyorum.

yani bu adamı sadece sevenleri izler, eşletirdiği kesim izleyip, aaa yanlış yapıyoruz, diyor mu hayır. keza biz de öyle.

hayat yarrro ilerliyor. eve bulgur, makarna, un, şeker, yağ stoklayın.

meral akşener’in istifa etmesi

zeybek
iyi sempatizanları ve cehapeli oluyo, aabi meral mommy yha, kafasındaki insanlara aylarca anlatamadığım durum. böyle memleket meselesi mi olur yahu. kaçıp gitmek nereye. ittifak olmasa meclisi göremezdi zaten iyi parti. buraya yazdım mı hatırlamıyorum ama tivitıra yazmıştım.

ümit özdağ bey, chp ile ittifak bize oy kaybettirdi, minvalinde bir açıklama yapmıştı belki iki hafta önce. yani komik. gerçekten partide tanınmış bir yüz olan bu adam bunu diyor ama cehapeden iyi partiye grup kursun diye 15 vekilin geçmesini ve seçime katılma şeysini unutuyor bu adam. işte tipik sağ mehape ziniyeti. ahaha ulan bunu saadet partisi genel başkanı temel reyiz dese anlarım.

işte siyasi nankörlük budur. ittifak kurduğun cehape olmasa bırak meclisi belki seçime giremeyecektin. neyse meral mommy başlığına kısmetmiş bunu yazmak. keza akape mehape ittifak kurmasaydı mehapenin durumu nice olurdu.

olan yine sana bana küçük esnafa oluyor bebeklerim. zamımıza koymaya devam ediyorlar. haydi hayırlı tıraşlar.

22 temmuz 2018 kpss

zeybek
sınav mı girdi ben mi girdim belli olmayan şey. yalnız ege üniversitesi'ne arabayla girip çıkmak zulümdü.

gk kısmında bana göre çok aptalca sorular vardı. neyse 31 agustos'ta açıklanacakmış.

bu arada cumhuriyetin ilanından bu yana 3 anayasa hazırlanmadı mı lan bir tarih hocası 4 demiş, bunlar da bizi mi koparıyor anlamadım ki.
0 /

bunlar ilginizi çekebilir