harflervekibrit

sikko
sözlüğün kaliteli yazarlarından. girilerini severek ve ilgiyle okuyorum. bazı girileri öyle güzel ki facebook'taki "her gün bir yeni bilgi" sayfaları gibi. faideli bilgileri için kendisine minnettarım.
zeybek
beğendiğim yazarlarlardan. ki ben yıllardır sözlükçülük esnaflığı yaparım. öyle spesifik olarak başlıklarda kim yazmış diye bakmadan girileri okurken kendisinin yazdığını çoğu kez tahmin ederim.

nickinin hikayesini ayrıca dinlemek isterim.
2
jakoben
talihsiz hayatıma talihsiz bir serüven daha eklemesi sebebiyle artık kendisine olan ilgimi zürafa dili gibi umarsız tavırla ufka bakarken alakasız bir koordinattaki ağaçtan bulduğumu geviş getirircesine ebediyete ya da bağırsağa uğurluyorum.03.07.18 tarihinde sokağın ortasında kasti olarak altıma sıçmam sebebiyle bir randevumu erteledikten sonra çevirdiğim taksinin dikiz aynasından kokuya hezeyan eden bakışların sahibi şöförün yüz metre kadar dayanıp beni dışarı atmasıyla, dünya yüz metre bok kokusuna katlanan taksici ünvanını kazandığı için sevincini yol boyunca yaşadığına şüphem yok diye yerde oturmuş kendime söylenirken bu harfler ve kibrit isimli şüpheli şahsın yere eğilip,kulağıma;'' selam işemeli ve sıçmalı.kalk yürü benimle geliyorsun'' demesi sonrası soluğu onun dairesinde aldım.güzel kuşunun kokusu dar ve havasız kotuna ihtilal yaparken götümden taşan bokun apış arama oradan taşaklarıma ilerlemesi beni rahatsız etse de ona dokunmuyor gibiydi.''bana dokunmuyor'' dedi.yemek hazırladı.kendi kokum burnuma her vurduğunda onun sofraya koymak için domalıp salon salomanje dolabının alt gözünden tabak alması,tuvaletlerde kullanılan otomatik süre aralıklı kokular gibi etki yaratıyordu.çatal fıs. bardak fıs. tabak fıs.oh mis.bende emeği büyük.götümü yıkadı duş aldırdı pudraladı taksi tuttu ve evime yolladı.böyle iyi insanların içerisinde bulunduğu hikayeleri herkese örnek olsun diye paylaşacaksan eğer,sende anlatıma kötü başla ve farkını ortaya koy.kinetix
çok seviyorum bu karıyı ama her gördüğüm karıyı anında sevmem ve ısınmam gibi karşılıksız.onun da bana sakso çekme ihtimali yok ne yazık ki.
karşılıksız,onun da bana sakso çekme ihtimali yok ne yazık ki.
2