şirince

zeybek
ilçe değildir, yaklaşık 30 yıllık izmirliyim böyle bir ilçe ismi duymadım. the spook dikkat. swh. izmir ili selçuk ilçesine bağlı bir köydür. iç turizmin patlak verdiği hareketli güzel bir yamaca kurulmuş gerçekten şirince bir yer. çok kalabalık dar sokaklar, araba park edebileceğimiz otoparkların az olduğu bir yer. günübirlik takılabilirsiniz.

islam dram yüklü ajitasyondan vazgeçemiyor

jakoben


bu nedir abi? hep mi kendinizi ezeceksiniz?bu islam mensupları neden böyle ya? şu videodaki emperyalistlere yalvarır bir pozisyon alma durumu nedir? doğunun acıyla kendini uyuşturmasından kurtulması lazım.hep bir allah yok fakiriz acı ikinci eşimiz falan böyle garip gurip...sanki ölmenin yada öldürülmenin legalliğini ,hangi kitleye neden nerede hangi konuda vicdan yaptırılacağını yada yaptırılmayacağını belirleyen medya değilmiş gibi bunların tümünü gerçek ve geçerli sanıp ağlamalar?? altmış kişiyi katlettiler doğru medya stratejisi ile o insanlar şuan hiç var olmamış gibi hareket edilebiliyor. sizi islam ile öldürüyorlar islam ile uyanın amk.içinde kendini acındırmaktan teslimiyetten başka duygu vermeyen bir düşünce ile ne yapabilirsiniz? ne diyebilirim bilemiyorum gerçekten.sanırım doğru kelime gerçek.gerçeklik.gerçek olan tüm acılara katlanıp gerçekçi hareket edemiyorlar.bir yerlerden medet ummalar bişeyler.

en sık söylenen yalanlar

idiopatik
. Ben de yeni geldim zaten.
. Yoo,sorun değil ben böyle şeylere takılmam.
. Yok ya ne üzülücem kendi kaybetti.
. Ayy tatlım sen de mi burdaydın? Nasıl sevindim anlatamam.
. Tamam,geç kalmaaam.
. Aşkım sen her şeyden daha önemlisin.

Vs.vs.vs.


deadpool 2

ofelia
Daha bugün izledim ama iyi biriyim spoiler vermeyeceğim. Bazen çok güldüm bazen de gözlerim falan doldu ama bu ben çok duygusal olduğum için de olmuş olabilir..

tıraş olmak

the spook
kesilen her kıl için ayrı ayrı küfür ettiğim olaydır. Sakal bıraksam, polisler beni görünce kimlik sormaya başlıyor. Bırakmasam, her hafta her hafta kendime eziyet oluyor. Artık bir çare lazım bana.

yemek reklamları

the spook
Bulldog gibi, salyalarının akmasına sebep olan reklamlar... Hadi ben, vücudumun mekanizması kaydı diye yiyemeyeceğimi bildiğim için fazla etkilenmiyorum. Bir de oruçlu olan veya durumu olmayan insanları düşünün. Yemeğe durumu olmazsa neye olacak? demeyin. Adamlar her 10 dakikaya bir ayrı yemeğin reklamını yapıyor, Burger King çıkıyor 20 farklı menüsünün, 20 farklı reklamını yapıyor. Adam ne yapsın kardeşim?

Edit: Aşırı şom ağızlı olduğumu söylerler.
yemek reklamları

bunlar ilginizi çekebilir