neslihan demir

franz
Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi kadın voleybolcusu.

Küçükken kendisini milli takımda izlemek gibisi yoktu.

7 mayıs 2018 itibariyle profesyonel voleybol hayatına son vermiş.

Üzdü.

ban affı

scael
''Dersim katliamı'' başlığı altında Sabiha gökçen hanımefendiye sallayan, dersimdeki halk hak ettiğini almak için isyan etti diyip Türkiye'nin bölünmesi gerektiğini belirten şahıs banlanmamış da bunlara tepki gösterenler tek tek uçurulmuş. şimdi bazıları da banlanmaları haklıydı diye seremoni yapıyor. muhteşemsiniz gerçekten. devam. bahsettiğim kişi:
(bkz:allahina kadar ulan)

hayvan sahiplenmek

azercelaleddinirumi
2 köpek, bir civciv sahibiyim hayatım boyunca hayvan baktım insanı alıp götüren, gerçekten ilgi gösterecekseniz sizin bütün duygularınızı değiştirebilen bir durumdur. Ama artık hayvanlarla ilgili planlarım biraz daha değişti artık karınca kolonisi kurmayı planlıyorum umarım gerçekleştiririm.

türkiyede televizyon

e ror
sektörün içinde olduğum için, bildiğim kadarını sizinle paylaşacağım. insanın içine korku salan, korkutucu gerçeklerle, entrikalarla dolu bir oluşuma dönmeye başladı televizyon sektörü.

başlamadan önce, birazdan sıklıkla kullanacağım "prime time" kelimesinin ne olduğundan söz etmek istiyorum. prime time, televizyon'nun en çok izlendiği saatler demek. 20.00 ile 23.00 arası demek oluyor bu.

diğer ülkelerin aksine, türkiye'de birinciliğe oynayan 5 kanal var. yani, direk olarak prime time'da kazanabilen 5 kanal. bunlar, atv, kanal d, show tv, star tv, trt 1. diğer kanalların programları, dizileri ne kadar güzel olursa olsun, prime time'da kazanamıyor. çok nadir olarak görülüyor bu, mesela derbiler olduğu zaman bein sports grubu ve digitürk açık ara prime time'a oturuyor. ki, derbilerin saat 20.00'da başlamasının bir diğer amacı da bu. ne kadar uzun süre prime time'da kalırsan, o kadar reklam geliri elde edersin. korkutucu gerçekler demiştim, ürpermeye başladınız değil mi?

bir diğer can alıcı gerçek, "seyirci ne izleyecekse, onu koymak!". senin dizin sanatsal diziymiş, seveni varmış, çok güzelmiş, inanın kimsenin umrunda değil. neleri yedi bizim televizyon sektörü. kardeş payı, behzat ç ve daha bir çok örneğini verebilirim bunun. bakın şaka yapmıyorum, eğer "sevimli civciv" onu prime time'da birinci yapacaksa, senin dizin ne kadar seviliyor olursa olsun, sevimli civciv'i oynatırlar. bakın bu çok korkutucu.

daha da uzayacak, uzatmıyorum. televizyon izlemeyin, izlettirmeyin.