stalingrad savaşı

Stalin
Benim yönetimim altında gerçekleşen Sovyetlerin savunma savaşıdır.Hitlerin eline vermişimdir ve bir daha Nazi Almanya'sı savaş kazanamamıştır hatta bu dingiller Pavlov'un evine kale demiştir :d
Edit:Sovyetlere Rusya,Sovyet halkına Rus diyemezsiniz.Sovyetlerde sadece Rusya değil on beş cumhuriyet,sadece ruslar değil onlarca halk yaşardı!

lüksemburg

herr muller
bir nevi karadeniz. gittiğimde sadece yağmur ve yeşillik ile karşılaşmıştım. başka da bir şey yok aslında doğa harikası kücücük bi yer. nasıl desem karşıyaka falan herhalde bu ülke.

oğuz atay

lynch
Defalarca okuduğum Tehlikeli Oyunlar, Tutunamayanlar, Bir Bilim Adamının Romanı gibi ölümsüz eserlerin yazarı ve asıl mesleği mühendis olan büyük edebi kişilik. Geçtiğimiz günlerde de bazı "hayranları" tarafından mezar taşına yazılar yazılarak kendisine de büyük bir saygısızlık yapılmıştır.

tevfik fikret

dreammirror


Kuşlar uçar,
Ben koşarım.
Onların kanatları var,
Benim kanadım kollarım.
Kuşlar kanadını çırpar,
Ben de kolumu sallarım.
Uçun kuşlar, uçun kuşlar,
Hepinizle yarışım var.

akp seçmeni

mata10
ne olursa olsun devlet büyükleri her zaman doğru olanı yapıyordur onlar için.ta ki bombolar kendilerini vurmaya başladığı zamana kadar...ne bir iş kazasında, ne bir terör saldırısında ne de bir cinayet tecavüz istismar vb. olaylarda gıkları çıkmaz.sadece kendilerini düşünüp çıkarları peşinde koşarlar sorsan müslümanlardır ama gösterişe bayılırlar.türbanı sembol olarak kullanır bu zihniyetin kadınları.osmanlıyı çok severler ama sorsan osmanlı ne zaman kuruldu ne zaman sona erdi ? bön bön yüzüne bakarlar haa ayrıca kefen giyip reislerinin mitingine giderler böyle bir kafa yapısı işte.

frp

tomris
bir aralar ''Player's Handbook'' u türkçe' ye çevrilerek basılan fakat ne yazık ki artık basımı olmayan ve uzun süredir ekiple oynamaya niyetlenip de bir türlü başlayamadığımız bir tür rol yapma oyunudur.

bunlar ilginizi çekebilir