küçükken yanlış anlaşılan durumlar

idiopatik
. Çarşaflı kadınları öcü zannederdim ve beni eteklerinin altına alıp kaçırabileceklerini düşünürdüm.
. Yerin altında boyut olarak bizden daha küçük insanların yaşadığını düşünürdüm. (Bunda izlediğim çizgi filmlerinin etkisi büyük bence).
. Bizim evde elektrik gittiğinde tüm dünyada gittiğini sanıyordum.
. Okuma-yazma öğrenince okul bitiyor sanıyordum. (Öyle olmadığını öğrenmek büyük bir hayal kırıklığıydı).

şirince

zeybek
ilçe değildir, yaklaşık 30 yıllık izmirliyim böyle bir ilçe ismi duymadım. the spook dikkat. swh. izmir ili selçuk ilçesine bağlı bir köydür. iç turizmin patlak verdiği hareketli güzel bir yamaca kurulmuş gerçekten şirince bir yer. çok kalabalık dar sokaklar, araba park edebileceğimiz otoparkların az olduğu bir yer. günübirlik takılabilirsiniz.

en sık söylenen yalanlar

idiopatik
. Ben de yeni geldim zaten.
. Yoo,sorun değil ben böyle şeylere takılmam.
. Yok ya ne üzülücem kendi kaybetti.
. Ayy tatlım sen de mi burdaydın? Nasıl sevindim anlatamam.
. Tamam,geç kalmaaam.
. Aşkım sen her şeyden daha önemlisin.

Vs.vs.vs.


islam dram yüklü ajitasyondan vazgeçemiyor

jakoben


bu nedir abi? hep mi kendinizi ezeceksiniz?bu islam mensupları neden böyle ya? şu videodaki emperyalistlere yalvarır bir pozisyon alma durumu nedir? doğunun acıyla kendini uyuşturmasından kurtulması lazım.hep bir allah yok fakiriz acı ikinci eşimiz falan böyle garip gurip...sanki ölmenin yada öldürülmenin legalliğini ,hangi kitleye neden nerede hangi konuda vicdan yaptırılacağını yada yaptırılmayacağını belirleyen medya değilmiş gibi bunların tümünü gerçek ve geçerli sanıp ağlamalar?? altmış kişiyi katlettiler doğru medya stratejisi ile o insanlar şuan hiç var olmamış gibi hareket edilebiliyor. sizi islam ile öldürüyorlar islam ile uyanın amk.içinde kendini acındırmaktan teslimiyetten başka duygu vermeyen bir düşünce ile ne yapabilirsiniz? ne diyebilirim bilemiyorum gerçekten.sanırım doğru kelime gerçek.gerçeklik.gerçek olan tüm acılara katlanıp gerçekçi hareket edemiyorlar.bir yerlerden medet ummalar bişeyler.

eren erdem

the spook
Fetö'ye yardım ettiği gerekçesiyle yurt dışına çıkış yasağı konmuş kendisine. Aynı zamanda 20+ yıl hapis istemiyle adaletin karşısına çıkacakmış. Nedense gülüp geçesim geldi...

sözlükteki yazar kalitesi ve sayısını arttırmak

scabies
Arkadaşlar mayoz ve mitoz bölünmeler ile destek vereceğim harekettir. Şimdi bu nasıl olur yahu , kafayı mı yedin Scabies kardeş demeyin. Dinleyin efendim. Şimdi öncelikle 2 yazar alıyoruz. Birinin dişi birinin erkek olması en sağlıklısı. Bunları çiftleştiriyoruz. Mayoz işimiz bitti. Efendim bunların 1 tane çocugu olacak bunu da mitozla 20-30 tane yapıyoruz. Ondan sonra farklı bir çift alıp yine aynı şekilde 1 cocuk 20-30 tane. Aralarda da çiftleri çaprazlayacağız. Ayrıca her çocukta farklı bir genotip. Paat. Bak sen şu işe . Binleri gördük. Teşekkürleri öperek iletebilirsiniz.

şirince

the spook
İzmir'de bulunan bir köydür. Çoban mesleğine sahip birisinin, ''şirince'de kıyamet kopmayacaktır'' demesi üzerine, bütün koyunlar şirince otellerinde yer ayırtmıştı. Keşke hatırlamasaydım da bu başlığı açmak nasip olmasaydı. Üzülüyorum ülke haline.

bunlar ilginizi çekebilir