1.87 boyunda yakışıklı zeki başarılı türk erkeği

mtht
bu tanıma uyan erkek henüz karşıma çıkmamıştır. genelde boyu tutsa zeki olmuyor. zeki olsa boyu tutmuyor ya da başarısız oluyor.
deist imam
1.92 boyundayım. Çok yakışıklı olmasam da en azından "evlat olsa sevilmez" gibi bir tipim de yok. Zeki olduğumu düşünüyorum ve başarılıyın da
4
purposeless
184-185 falan boyum var. yakışıklıyım,başarılıyım,zeki sayılırım. sadece biraz fazla zayıfım. (kaslı biri değilim) ama saydığın özellikteki kişinin seni beğeneceğini nereden çıkardın?
2
kolan34
tam bir şerefsizlik anıtıdır. yakışıklı sıfatını fazlasıyla hakedenlerden birisi olan adları bilinmeyen taş gibi heriflerden sarışın sarar erkeğidir. o ve onun gibileri yakışıklı olduğunun farkındadır, bir de uzun boyluysa illa "manken olacam, artist olacam" diye tuttururlar, olurlar da. oysa yan komşunuz olsa "günaydın raquelle" dese, kalabalık bir otobüste sizinle omuzomuza ayakta kalma mücadelesi verse, derslere girmeyen sizden ders notlarını isteyen sınıf arkadaşınız olsa...fotokopiden çalışmasını bile istemeyip, defter bile tutulur, yetmedi hat sanatı öğrenilir, öyle not tutulur. ama yok, ünlü ve ulaşılmaz olacaklar.
ramen
Sevgiliyi ideale göre aranmamasını savunuyorum uzun boyluymuş yakışıklı zekiymiş hepsi palavra bazen öyle birine aşık olursunuz ki tüm ideallerinizi siker atar
0 /