confessions

lambofgod

Bira  · 25 Ağustos 2017 Cuma

  1. toplam giri 134
  2. takipçi 7
  3. puan 1535

bütün özel günlerden nefret etmek

lambofgod
bende hoşlanmıyorum bir örnekle devam edicem
3 gün bayramda çalıştım bugün izinliyim ve bu günü kendime ayırmak istiyordum fakat bayramlaşmadığım için bana trip atacak kişiler yüzünden kalktım hazırlandım çarşıya gittim falan filan yarım günden fazlası gitti izindende birşey anlamadım her özel günde böyle b*k durumlar olduğu için nefret ediyorum

heroes of the storm

lambofgod
blizzardın dota 2 ve lol ile yarışamayacak kalitede iyi oyunudur. oyunda world of warcraft, starcraft, overcraft, diablo gibi blizzardın tüm oyunlarının karakterlerinin bulunduğu moba oyunudurda aynı zamanda.. oyunda item yapmak almak yok. herkes eşit. talentler ile skillerinizi güçlendiriyorsunuz level aldıkça yada özellikler ekliyorsunuz. (ok attıkça daha hızlı koşmak gibi)

ve en önemlisi .. yasuo 800k diyen yok.. mid or feed diyen yok.. bilmem anlatabiliyormuyum..
2

Hearthstone

lambofgod
blizzardın world of warcraft fanlarından biraz daha para koparmak için tasarladığı eğlenceli bir kart oyunudur. mantığını anladıktan sonra bırakamayacaksınız.

not: (çok sömürüldüm)

World of warcraft

lambofgod
işim dolayısıyla ara vermek zorunda kaldığım, oynamaya vakit bulamayıp oynamak için delirdiğim oyundur. ayrıcada 2 aylık oyun süresi türk sitelerinde 85 lira arkadaşlar. sadece yeni çıkan content ler biraz pahalı. battle chest ler 35 lira. 1 ayda oyun süresi veriyorlar. ama mevcut contentin 1 altına kadar oynayabiliyorsunuz. zaten kasıcaksınızda yeni contente çıkacaksınızda falan oralara gelirseniz satın almayada karar vermişsiniz demektir.

not: yeni başlayacaklar için twisting nether hemen hemen bir türk serveri sayılır orda başlamanızı öneririm. daha fazla yardım için bir pm kadar uzağınızdayım swh

FOR THE HORDE!
0 /