confessions

moskovakurdu

Rakı  · 2 Ağustos 2017 Çarşamba

  1. toplam giri 377
  2. takipçi 23
  3. puan 11921

hüseyin ayılmazer

moskovakurdu
-Güzel ülkemin güzel insanları böyle kaybetmek çok üzücü. Yaşadığım hayal kırıklığını içimdeki duygu tarif edilemez. Üzgünüm...

Sözün tükendiği yer! Manisa'da acil tıp uzmanı Hüseyin Ayılmazer, cilt kanseri nedeniyle tedavi gördüğü hastanenin bahçesindeki bankın üzerinde ölü bulundu. Kimsesiz Ayılmazer, bir yıl önce geldiği Manisa'daki tedavisi sırasında kalacak yeri olmaması nedeniyle bugüne kadar hastane bahçesinde yaşadı. Yaşamını yitiren Ayılmazer'in geçen yıl kasım ayında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi gördüğü sırada, kalacak yeri olmadığı için yatıp kalktığı hastane bahçesinde, valizinden kemoterapi ilaçları çalınmıştı. Soruyorum hey Tabipler odası ? Hey Sendikalar , Hey bakanlık , Hey meslek örgütleri , Hey hastane yönetimleri ! Hiç mi utanmadınız !

türkiye müslümanları

moskovakurdu
O kadar aydın insanlar kendileri hiçbir kelime onları anlatamaz. İsrail'i prostesto eder ama kendi ülkesindeki olan zammı prostesto edemez. Avrupa bizi kıskanıyor demesini bilir hatta prostesto eder ama kendi dünya lideri avrupa ile dostbirligi iş yürütünce çok yaşa reyiz. Uzun uzun anlatmaya gerek yok hepsi ortada beş kuruş etmezler. Kendi ülkesinde olan yoksulluk, sefaleti, cehaleti, savaşı, haksızlığa boyun eğer ama israil'i prostesto eder, avrupayı prostesto eder. Eğitim durumu ilkokul ama hepsi ortadoğu siyaset uzmanı bir insana 1 kilometre uzaktan bakınca vatan haini olduğunu hemen anlar. Kodugumun salaklari.

14 mayıs 2018 israil'in gazze katliamı

moskovakurdu
Düşüncem şu yönde; Israil'i seviyorum, içimdemi bu sevginin bir anlamı yok. Sebepsiz yere yaptığı bu katliamlar bir hayli canımı sıkıyor ve moralimi bozuyor. Geçmişte yapılan yanlışların ne yazık ki telafisi olmuyor. Yaşın yanın da kuru da gidiyor. Tek temennim filistin halkının özgürlüğü ve tam bağımsız ülkesi.
0 /

bunlar ilginizi çekebilir