confessions

kargalı karga paşa

Moderatör  · 4 Mayıs 2017 Perşembe

  1. toplam giri 1222
  2. takipçi 52
  3. puan 26092

kaan sezyum

kargalı karga paşa
"Sözlük lan burası! Nasıl bu adam hakkında başlık olmaz!" dediğim insan. Çocukluğumda bile beni benden alan mizah yapısıyla (tamam ulen üst jenerasyonumun mizah ekolünden etkilenme etkim de var) oldukça yetenekli çok yönlü baştan aşağı sanat gözüyle baktığım bey abi.

notorious biggie

kargalı karga paşa
Gerçek adı Christopher George Latore Wallace, ya da Tupac Amaru Shakur'un seslendiği ismiyle Christopher veya Biggie Smalls.

Diğer dönem rapçileri aksine gettho'da değil zengin bir aile çocuğu olarak malikanede büyümüş ama sokağın büyüsüne kapılarak sokaları ve müziği tercih etmiştir. Tupac'ın ilk vurulmasında (bkz:Puff Daddy) ile birlikte parmağı olduğu düşünülmüş ve bu sebeple Tupac ile arası açılmıştı. Who Shot Ya?

Kendisi de 9 mart 1997'de şüpheli şekilde öldürülmüştür.

çukur

kargalı karga paşa
Türk televizyon tarihinin baş yapıtları arasında yer alabilme hakkına sahip tv dizisi. Ben Ekmek teknesinden sonra leyla ile mecnun'a kadar ordan içerde'ye kadar tv dizisi izlemeyen insandım. Ne ara "gömün beni çukura!" sloganı atan biri oldum anlayamadım. Düşünün artık.

Oyuncu kadrosu oldukça dolu. Jenerikleri harika. Bizim elemanlar yapamıyo yeeaa kafasına tepki olarak 2017 yılında peyda oldu.
0 /

bunlar ilginizi çekebilir