müslüm

zeybek
müslüm akbaş namıdiğer müslüm gürses yani müslüm baba'nın biografi filmi. çok eleştiri okudum yerden yere vuranlar da oldu göğe çıkaranlar da fakat şu bir gerçek ki timuçin esen tek kelimeyle mükemmel oynamış.

filmde babanın efsane şarkılarına değinilmemiş ama hiç gerek yok halihazırda söylenen şarkılar muazzam. flashbackler vs ben dozunda buldum.

filmi genel olarak beğendim. beklenti içinde gitmemiştim zaten, iyi bir sinema tiyatro izleyeni olarak benden geçer not aldı.

ha bu arada timuçin çıtayı o kadar yukarı çıkarmış ki daha sonra yapılacak biografi filmlerinde kim nasıl iyi performans sergileyecek merak ediyorum. emeklerine sağlık.
zehir
Dün Filme Gittim Tek Kelimeyle Muhteşem Bir Film. Müslüm Gürses'in Biyografisi bu Kadar İyi Anlatılamazdı. Timuçin Esen Başta Olmak Üzere Bütün Oyuncular Oyunculuğun Ötesine Geçip Resmen Karakterlere Bürünmüşler. Filme ve Oyunculara Kesinlikle Ödül Verilir.

edit: Güncellendi
jakoben
hakan günday'ın parmağı olan film. izlemedim fakat güzel övgüler almasını onun arabesk ve karanlık hayatlara yaklaşımında yarattığı gizem ve tutkuya bağlayabilirim.enfes bir yazar. ilginizi çekmeyecek,dönüp bakmayacağınız yaşantıları öyle bir allayıp pulluyor ki hayran kalmamak elde değil. yine izlemediğim şahsiyet dizisinde de parmağı var.izlemiyorum çünkü biliyorum geçinmek zorunda. kitap bekliyoruz hakan bey.paranızı kazanın, karnınızı doyurun da sadece sizi görelim artık.