köpek beslemek

the spook
hayalim olan şeydir. Hangi tür olursa olsun, böyle yavru alacaksın ona babalık, annelik edeceksin. Tabii karımı da ikna etmem gerekecek, çünkü 15 sene falan yaşıyorlar.
1
dookie
Bu Dünya'nın en güzel olayı. Var bir tane. Ailemin üyelerinden farksız. Nasıl annem babam kardeşim varsa o da benim evladım. Bizim evladımız hatta. Ayrılmaz yanımızdan. Gece bir çıkar alemlere akar sabah geri gelir. Girer yanımızda yatar, üzgün olduğumuzda gelir sırnaşır. Hayat arkadaşıdır o. Alırız akşam gezdiririz. Zıplar koşar gelir sana sırnaşır sarılır hatta bildiğin. Eve geldiğin zaman sevildiğini sana hissettirir. Bambaşkadır .
3
zehir
Bahçen Varsa Çok İdeal Ama Yoksa Ev İçerisinde Köpek İçinde, İnsan İçinde İşkenceye Dönüşebiliyor. Hayvan İçin İşkenceye Dönüşüyor Çünkü Enfazla Günde 4-5 Saat Dışarı Çıkabiliyor. İnsan İçin İşkenceye Dönüşüyor Çünkü Çok Acil Durumlarda Olmadık Yerlere Götürmen Gerekebiliyor Yol Hayvanları Çok Yorar. Ailende Tüye Alerjisi Olan Varsa Asla ve Asla Evde Beslememelisin. Ama Bahçen Varsa Mutlaka Beslemelisin.