idam gelince asılması gerekenler listesi

buhicdogrudegil
Sanıyor musunuz idam gelince gerçek suçlular bu cezaya çarptırılıcak?sanıyor musunuz devlet bunu bizim gibi özgürlüğün peşinde atatürk inkilapları peşinde koşan amerikan emperyalizmine boyun eğmeyen insanlara silah olarak kullanmayacak?aptallaşmayın...
hztolgahan
Ülkenin selametinin bozulduğu yerde düşünce özgürlüğü kalkar. Atam herkese düşünce özgürlüğü mü vermiş? Hayır. Peki yaptığı yanlış mı? Kesinlikle hayır.
promethe
Gelince diye değil gelmesin diye konuşmalıyız ülkemiz şartlarında solcuların masum insanların canını yakabilecek bir ortam olusabileceğini anlamalıyız.(ayrıca halk istiyor nedir lan tek derdimiz bu mu daha çok uretim bilim özgürlük maaş falan neden istenmiyor? Çomarlara uymayın!
giyotin
idamın gelmesini isteyenlerin idam edilmesini idamın gelmesini isteyenlere teklif ederiz kabul edenler (isteyenler) kendi kendilerini idam eder, böylece en temel insan hakkı olan yaşama hakkı üzerinde (devleti ve evrensel olması gereken hukuku kullanarak) gözü olanlar ortadan kalkmış olur.
luthien tinuviel
Ihtimal dahilinde bile olmaması gereken konu dünya üzerinde bütün dinlerden soyut bir şekilde kutsal olan tek şey yaşamdır ve devlet gibi bir erkin bu kutsallığı y yerle bir etmesine müsade etmek vahşettir zira siz sanıyorsunuz ki hep tanimadiklariniz ölecek.
0 /