çayı şekersiz içenlerin egosu

sasanist
çaya şeker katmaksızın içen insanların sahip olduğu şey.
ay siz hala şeker mi katıyorsunuzlar, nasıl içiyosunuz öyle anlamıyorumlar, garsona karşı; yok ben şekersiz içiyorum kakara kikiriler, yavaş yavaş bıraktım benler filan. sanarsın bana 90+4'te attığı frikik golüyle kupa kazandıran zidane liyakati göstermiş. altı üstü ağız tadın bozuk olduğu için şekersiz içiyorsun kardeşim. neyin egosu bu?
cigdemgulu
Abicim bu çayın tadı böyle çıkıyor yavvv şeker tadını bozuyor bunun. Bak ben bir senedir şekersiz içiyorum ağzımın tadı geldi. Hem sağlığa faydalı şekersiz daha iyi.
1
feminafortis
tepsi ile çay götürülüp önüne koyulduğunda çay bardağının içindeki kaşığı tepsiye fırlatır bu kimseler. karşısındakinin de bu harekete hemen tav olmasını ve şekersiz içme ile ilgili sorular sormasini beklerler.
prometheus
Evet. Günde minimum bir paket sigara içen ben "abiea şeker çok zararlı bırakın artık yeaa" diyerek çevremdekileri baskı altında tutuyorum. Ama bırakın bu şekeri artık.
sahilkesimi17
yıllardır şekersiz içerim henüz daha sahip olamadığım ego. ancak annem benimle baya gurur duyuyor "sahilkesimi17 de taa 16 sında bıraktı en iyisi tabi genç bunlar"
franz
Bir de kafe egosu vardır özel olarak. Şeker kaşığı garson gitmeden hemen çıkarılıp tepsiye koyulmaya çalışılır;

S*kucam kaşığına da şekerine de. Şekersiz içiyoruz diye levha ile mi gezelim boynumuzda? S*ktir git bir daha kaşıkla getirme.

Anlamı taşıyabilir.