confessions

yokbeolm

Bira  · 5 Mayıs 2017 Cuma

  1. toplam giri 89
  2. takipçi 5
  3. puan 1150

yazarların hedefleri

yokbeolm
açıkçası birkaç hedef var kafamda, umarım gerçekleştirebilirim.

öncelikle bu yaz iş bulup çalışmaya başlamam gerek, mümkünse bir dil kurumunda.
sonrası üniversiteyi bitirmek, mümkünse seneye.
ve en nihai hedefimse müziği kariyer haline getirmek, sevdiğim bir şeyi iş haline getirip hayatımı bunun üzerinden idame ettirebilmek.

doğum gününü evde kutlamak

yokbeolm
fakirlikten dışarı çıkıp arkadaşlarla eğlenememenin timsalidir. (çok yaptım oradan biliyorum.)
insanı depresyona sürükler, doğum gününü mü kutluyorsun yas mı tutuyorsun bir süreden sonra birbirine karışır. hele bir de alkol alıyorsan, yandın dostum.

huzur evleri

yokbeolm
sürekli gidip oradaki dede ve nineleri ziyaret etmek istiyorum, ama bir şekilde bir şey çıkıyor ve bir türlü gidemiyorum. haliyle içindeki ortam nasıl onu da bilmiyorum. o tontişler ne kadar iyi bakılıyor, ne kadar mutlular, ne kadar ziyaret ediliyorlar zerre fikrim yok. ama bir şekilde gidip ziyaret etmem lazım yoksa içim rahat etmeyecek.

ha bir de yaşlandığımda benim de içinde olacağım kurumdur kendisi. yani o güne kadar gidemezsem illa ki tecrübe ederim yaşlandığımda.

günah işlemeden yaşayabilmeyi başarmak

yokbeolm
neyi günah olarak tanımladığınıza göre değişir bu. insanlar bir çok şeyi günah olarak tanımlandırabiliyor. ben inanmıyorum, o yüzden benim için hiçbir şey günah değil. ama inananlar açısından konuşmak gerekirse, dediğim gibi insanlar bir çok şeyi günah olarak adlandırabiliyor ve hal böyle olunca günah işlemeden yaşamak imkansız. size göre normal olan şey başka birine göre normal olmayabilir, günah olabilir. o yüzden diyorum imkansız diye.

sapiosexuel

yokbeolm
gerçekten sapyoseksüel olanlardan mı, yoksa kendini sapyoseksüel olarak tanımlayanlardan mı bahsediyoruz şimdi?

aynı olduklarını sanabilirsiniz ama kesinlikle değiller. zira kendini sapyoseksüel olarak tanımlayanların çok büyük bir çoğunluğu sırf "ortam" yapabilmek için bu durumu kullanıyorlar. lakin gerçekten sapyoseksüel olanlar öyle mi? canlarım benim.

sapyoseksüeller kişinin dış görünüşünden çok bilgi ve kültür birikimine, bundan daha da önemlisi bu bilgi ve kültür birikimini nasıl değerlendirdiklerine önem verirler. karşı cins ya da aynı cins olması, güzel ya da yakışıklı olması, çirkin olması, şişman ya da çok sıska olması, çok kısa ya da çok uzun olması, kısacası vücudunun herhangi bir özelliği onları cezbetmez. onlar için aslolan beyindir, kullanılışıdır.

beyin sevici demeyin be, çok çirkin geliyor kulağa. o ne öyle ölü sevici gibi?

en sevdiğiniz

yokbeolm
kardeş, yalnız o dördüncü şarkı adele'in şarkısıysa şayet, set fire to the rain... for the rain değil :D

edit: yorum yapıyorum sanıp girdi girmişim. neyse, o halde hadi söyleyelim:

aktivite: herhangi bir platformda oyun oynamak ya da arkadaşlarımla toplanıp alkol alıp muhabbet etmek
müzik: rap, hip-hop, rnb ve yabancı pop (az biraz da senfonik metal)
0 /