confessions

comarhunter2k

votka  · 30 Nisan 2017 Pazar

  1. toplam giri 215
  2. takipçi 8
  3. puan 3398

sözlükte küfürlü ve hakaretli içerikler

comarhunter2k
İnsanın gücü bilgi haline geldi bu çağlarda,
fakat bilgi veren kişinin dürüst ve eksiksiz olduğuna inanılırsa o bilgi alınır .
Bir kişi bilgi verirken alaycı bir tavır takınır ya da anlatma şeklini küfürlü bir kalıba dökerse ,o bilgi ne net olur ne de güvenilir .
O yüzden bilgi verirken saygı ve nezaket çerçevesini korumak zorunludur .
Eğer 2 lafınızdan birinde küfür edecekseniz buranın sizin sosyal bloğunuz olmadığını anlayıp , kendinize bir sosyal blog açmanızı öneriyorum.

türkiye'de cinsiyet eşitliği

comarhunter2k
Türkiye de cinsiyet eşitliği kadınlar için kötü bir haldeydi daha sonra kadınlar için eşitlik derken bu eşitlik kavramı bazı kadınlar için pozitif ayrımcılık haline gelmesine rağmen diğer kadınlar için durumlar eskiye göre bir şey değiştirmedi . O yüzden türkiye de her şey gibi bunun da aşırısına gidildi ve kadınlar 2 ye bölündü ;
-pozitif ayrımı olanlar
-erkek ile eşitin altında olanlar

ırkçı görünmemek için türk ırkını yermek

comarhunter2k
Milliyetçilik hastalıktır, hiçbirimiz nerede ne tende hangi dilde doğacağımızı seçmedik .
Genel olarak iyi insan ve kötü insan tabirleri yeterlidir .
milliyetçilik yapan ister türk, ister kürt, ister fransız olsun .
hepimiz insan hepimiz sapiens'iz dünya kendi etrafınızda dönüyor gibi davranmayı bırakıp önünüzde kalan en fazla 40 -50 yılı yaşayıp toprak olup gidiniz .

zehir

comarhunter2k
genelde uyuşturucu maddelerin yaptığı iş kanı zehirleyerek içerideki alyuvarların zehiri kovalaması sonucu vücuttaki kan akışını hızlandırır ve bu da sindirim dinlenme düşünme gibi işlemleri de hızlandırıyor
hissizlik baş dönmesi belirtileri de kanın hızlı deveran etmesinden kaynaklanır .

islam karşıtlığı

comarhunter2k
Kendi hariç her şeye asalım keselim bize geçmezse öldürelim karılarını ganimet olarak alıp erkeklerini köle yapalım diyen zamanında da talkan ve curcan katliamlarıyla türk şehirlerini alt üst eden dinin sesini çıkaramayacağı konudur .
Öyle şehrin ortasında rahat yaşayıp laiklik sayesinde her türlü özgür davranabildiğin halde tatlı su müslümanlığın tutup islamafobi var ya falan dersen siktir arap ülkelerine git orada yok !
0 /