web tasarım

baran anlattı
internetin ve bilgisayarın yaygınlaşmasıyla çoluk çocuğun eline düşen iş kolu. bu işten zerre anlamayanlarlar web tasarımcıyım diye dolaşıyor. firmamız için 3, 4 ayrı kişiyle çalıştık hepsi rezalet siz siz olun iyi referansı bulunmayan kendini kanıtlamamışlar tasarımcılardan uzak durun. tavsiye isteyenlere web tasarım
zehir
Üç Aşamadan Oluşur Grafik Tasarımını Kadınların , Slicelamayı Erkeklerin, Html Tasarımı Yine Kadınların Daha Başarılı Yaptıkları Meslek Dallarından Oluşur. Bu Aşamalardan Sonra Statik Yapı Ortaya Çıkar.

Statik Yapının Dinamik Yapıya Çevrilmesi İçin 2 Farklı Meslek Dalı Daha Gereklidir Coder ve Veritabanı Mimarı. Veritabanı Mimar(lar) Dataların Saklanacağı Veritabanın Objelerini Dizayn Eder ve Performans İçin Gerekli Önlemleri Alır ve Ayarları Yaparlar. Coder veya Coderler İse Oluşan Static Yapı ve Veritabanın Arasındaki Bağlantıyı Oluşturur ve Dinamikleştirirler.

Oluşan Dinamik Yapı Üzerinde Testerlar Fonksiyonları Test Ederek. Uygulamanın Çalışmasında Aksilik Olup Olmadığını Kontrol Ederler Bu Aşamadan Geçen Uygulama. Bug Researchırların Gazabına Uğrayarak Herhangi Bir Açık veya Hatanın Olup Olmadığı Kontrol Edilir.

Bug Researchırların İşkencesinden Kurtulan Uygulama Sunucuya Yüklenir
Yayın Hayatına Girer. Bitti Sandıysanız Yanıldınız Sırada Pentesterlar Var.

Yayın Hayatına Giren Uygulama Pentesterlar Tarafından Penetration Testine Tabi Tutulur Ülkemizde Çok Yaygın Olmasa da Profesyonel Uygulamalarda Kesinlikle Yapılan Bir İşlemdir. Çeşitli Sosyal Mühendislik veya Hacking Yöntemleriyle Uygulamadan Veri Çalmak, Uygulamayı Boğmak veya Sunucu Bandını Tıkamak, Dışardan İçeriye DDOS veya İçerden Dışarıya DDOS Gibi Yığınla Yöntemle Uygulamanın Güvenliği Delmeye Çalışıp Elde Edilen Bilgilerle Uygulamayı ve Barındığı Sunucuyu Daha Güvenli Hale Getirmek Amaçlanır.
noertz
markanızın dijital kimliğini yansıtan önemli bir unsurdur. Kullanıcı dostu arayüzler ve etkileyici görseller, ziyaretçilerin sitenizde daha fazla vakit geçirmesini sağlar. Mobil uyumluluk ve hız da unutulmamalı. Başarılı bir web tasarım, etkileyici bir dijital deneyim sunmanın anahtarıdır.