South park

kaanakacomarhunter
Colorado'nun bir kasabasında geçen 8 yaşındaki 4 çocuğun hayatını anlatan her şey ile dalga geçen adamda psikoloji bırakmayan bir dizi. Bir bölümünde musa'ya sabun sunuyolardı hiç unutmam :dd
laikus
Politik bir yetişkin çizgi dizidir.. kusan stan, şişko cartman, küfürbaz kenny ve yahudi kyle'ın maceraları. gelmiş geçmiş en komik televizyon dizisi olsa gerek..
erkek adam
ilk sezondan son sezona doğru evrimini gözlerimle gördüğüm dizi.

ilk bölümler gerçekten rezalet şakalar çok bayat ama git gide kaliteli bir hal alıyor
the agnostik ateist
Gelmiş geçmiş en politik ve en muhteşem esprilerin yapıldığı yetişkin çizgi dizisidir. son sezonlarda bölümleri her bölüm farklı şekilde değilde 1 hikaye 1 sezon olarak yapmaları seriden sıkılmama neden olmuştur.
comarsavar4000
güncel olaylara eleştirel bir şekilde yaklaşan ve ırk,siyasi düşünce ve din gibi kavramlarla eşit şekilde dalga geçen çizgi dizi. kısacası her şeyle dalga geçer, izlerken ciddiyet aranmamalıdır.
ravensreg
- Oh my god they killed Kenny!
- You bastards
----
- Screw you guys, ım going home
Gibi ağza takılan klasik replikleri olan, tekrar tekrar izlenen, sıkmayan çizgi dizi. 1 rick and morty 2 bu derim.
weed
Zamanında babamla birlikte izlediğim çizgi dizidir. 4 ana karakterin yaşamını ele alır. 4 karakterinde farklı özellikleri vardır.
Özellikle filmlerini aşırı başarılı buluyorum
darkmordecai
Zevkle izlediğim yetişkin çizgi filmi.Eskiden geceleri televizyonda sansürsüz yayınlanırdı fakat şu an tabii ki mümkün değil.En sevdiğim karakter de "stan" dir.Hemen hemen her bölüm kenny adlı karakter de bir şekilde ölmektedir.