faturalı hatlara kredi gerçek mi

yonetim
Kredi almak artık gelir seviyesi yüksek ve kredi notu yüksek tek kişilerin bir hakkı değil! Firmamızın yeni uygulaması sayesinde artık dilediğiniz tutarlarda ve dilediğiniz şartlarda kredi almak için gerekli olan tek şey kullanmakta olduğunuz hattın faturalı olmasıdır.
________________________________________

________________________________________

Türkcell Hatta Kredi


Kullanmakta olduğunuz hattınız Türkcell ise bu GSM operatörü üzerinden kredi almak artık çok kolay. Firmamız bu hattı kullanmakta olan kişilere talep ettikleri tutarlarda kredi vermektedir. Bu noktada yapmanız gereken tek şey ise yazımızın altına yorum yaparak kullandığınız hattı ve talep ettiğiniz parayı belirtmektir. Bunun haricinde iletişim bilgilerinizi de yazarak sizinle irtibata geçmemizi kolaylaştırabilirsiniz.

Türk Telekom Hatta Kredi


Kredi vermekte olduğumuz bir başka hat ise Türk Telekom olmaktadır. Eğer siz de bahsi geçen GSM operatörünü kullanıyor ve acil olarak da toplu para ihtiyacı yaşıyorsanız bizimle iletişime geçin ve aynı gün içinde istediğiniz kadar parayı temin etme olanağı yakalayın. Yine yazımızın altına yapacağınız bir yorum ile sizinle irtibata geçmemizi ve kredi imkanı sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Vodafone Hatta Kredi


Ülkemizde hizmet vermekte olan bir diğer GSM operatörü de Vodafone olmaktadır. Firmamız bu operatör üzerinden kredi almak isteyen kişilere de oldukça uygun şartlarda hizmet vermekte olup nakit sıkıntılarını aynı gün içinde çözüme ulaştırmaktadır.

Herkese Faturaya Ek Kredi İmkanı


Bu olanaklar dahilinde alacağınız krediyi tıpkı normal banka kredisi gibi aylık taksitler halinde ödeme imkanınız mevcut olmaktadır. Üstelik alacağınız kredinin tutarına dair bir alt limit ya da üst limit bulunmamakta ve dilediğiniz meblağlarda borç para alma, istediğiniz gibi de ödeme imkanınız mevcut olmaktadır.
[bkz][/bkz] https://www.faturalihatlarakredi.com/