confessions

princemuggle

Viski  · 1 Mayıs 2017 Pazartesi

  1. toplam giri 82
  2. takipçi 6
  3. puan 1096

ölüdeniz

princemuggle
Ülkemizdeki sayılı lagünlerden biridir. Dünyada da büyük heybet görmektedir. Giriş ücretlidir.. Arabayla giriş 25 TL şezlong-şemsiye 20 TL ve yeme içmeyi de 20 TL'ye halledebilirsiniz.

Aleyna tilki

princemuggle
O Sen Olsan Bari şarkısıyla trend topicte 1 numara olan Türk singer.
17 yaşında olduğu için çok eleştiri almaktadır ama başka ülkelerde bu yaşlarda baya şarkıcı oluyor bizde neden olmasın ben destekliyorum.

bayan değil kadın

princemuggle
Bazı feminizm görüşündeki kadın arkadaşların da tam bilmediği bir olaydır ki
hitap olarak değil cinsiyet ayrımı olarak bayan kabul edilmez. Örneğin tuvalette erkeğe erkek deniyorsa kadına da kadın denir. İş ilanlarında,hastanede her türlü sıralama ve ayrımda erkekler bayanlar değil Erkekler kadınlar olmalıdır.
yani bayan kelimesi kullanılmaz bir kelime değildir. hitap yerine geçen 'bayan' değil; cinsiyet yerine kullanılan bayan'dır anlatılmaya çalışılan.

alaçatı

princemuggle
-Çeşmeye bağlı popüler bir tatil beldesidir butik otelleri muhallebisi ve turkuaz renkli cafeleri ile meşhurdur.
-Ziyaret ettim ve adı olduğunu gördüm günübirlik gezilebilir fakat 2. gün sıkmaya başlıyor tabiyki herkesin tatil anlayışı farklı. Dondurması güzeldi

yalan dünya

princemuggle
1- Neşet Ertaş'ın bestesi ve en çok bilinen türkülerdendir. Arabeskten popa bir çok sanatçı konserlerinde bu eseri okumuştur ve okumaya devam etmektedir.
3- Gülse Birsel'in senaristliğini yaptığı ve oynadığı Kanal D dizisi. Dizide oyuncuların dünyası anlatılmıştır ve her bölümünde yalan dünya repliği geçmiştir. Ayrıca dizide Neşet Ertaşın türküsüne de yer verilmiştir.
0 /