confessions

lexxpowder

Rakı  · 12 Mayıs 2017 Cuma

  1. toplam giri 982
  2. takipçi 48
  3. puan 23708

Stephen hawking

lexxpowder
Vefat etmiştir. Yüzyılın en büyük dehalarındandı kendisi. Unutulmayacak bu insanlığa kazandırdıkları.

Eşit: umuyorum zaman yolculuğunu falan bulmuştur, ya da bir başka boyuta portal açmıştır. Yapsa yapsa Hawking yapar böyle bir şeyi.

nato'nun atatürk ve erdoğan'ı hedef göstermesi

lexxpowder
Kaç gündür yer yerinden oynuyor böyle bir başlık açılma gereği duyulmamış bile. Nerede lan sözlüğün politik yüzleri? Neyse ya da ben bulamadım başlığı.

NATO bir tatbikat için hazırladığı hedef listesine cumhuriyetimizin kurucu, ulu önder mustafa kemal atatürk'ü de ekliyor. Ve bir de erdoğan'ı tabii ki.


http://www.milliyet.com.tr/nato-tatbikatindaki-ataturk-ve-erdogan-bilecik-yerelhaber-2412447/


Ayrıca kasıtlı yapıldığını düşündüğüm skandaldır. Ama hakkında NATO vs Türkiye savası gibi saçma sapan başlıklar açılacak kadar da değil.

üşengeçlik

lexxpowder
En normal şeyleri bile yapmak istemeyecek kadar tembel olduğumuz anlarda, yapmadığımız şeydir.

Evet normalde eylemler yapılan bir şeyin karşılığıdır ama üşengeçlik yapılmayan bir şeydir. Su içmeye üşenirdin, uyumaya üşenirsin, işe gitmeye, iş yoksa bakmaya üşenirsin, paran olur harcamaya üşenirsin, bir sigara yakayım der üşenir, yakmazsın, duş alıcam der, almazsın, kumanda eline 1mm yakın olsa bile kas hareketi yapmaya bile üşenirsin. Sabahları gözlerini açmaya, yorgunken nefes almaya bile üşenirsin. Velhasıl, aslında çok normal ama en az o kadar da anormal bir durumdur.
0 /

bunlar ilginizi çekebilir