confessions

h0ju

Viski  · 27 Nisan 2017 Perşembe

  1. toplam giri 249
  2. takipçi 6
  3. puan 6297

yeşil kart

h0ju
Ülkemizde imkanı olmayan kimselere devlet tarafından sağlanan sağlık kimliğidir.

neyse bunu geçelim

Ben ülke olarak insana değer verilmediğini düşünmekteyim. kanser hastalarına özel hastanelerde yeşil kartla anlaşmaları olmadığı gerekçesiyle ilaç alamıyor ben böyle sistemin içine sıçayım.

yapılacaksa önce sağlık sektöründe reform yapılmalı camii yerine üst düzey bir hastane yaptırın hayırsever insanlar eminim daha çok sevap toplarsınız.

çocuklara karşı şiddet

h0ju
ülkemizde son zamanlarda çok fazla sayıda görülmektedir. bu durumun değişmesi için insanların kafa yapılarının değişmesi gerekmektedir.

çocuklara karşı yapılan her türlü eylemin sonucu yapan kişinin kafasına sıkılması gerektirmektedir.
(bkz:Ceylin Atik cinayeti)

ve daha niceleri

çocuklar melektir kötülük düşünmez o yüzden o kirli ellerinizi çocuklardan çekin or*spu çocukları

geceye bir anı bırak

h0ju
Öğrenim Kredisinin iki ay önce kesileceğini​ duyduğum andan beri krediye göre yaptığım borçların nasıl ödeyeceğimi düşünmekteyim.sacma sapan bir uygulama yapan KYK yi arayıp sizin yapacağınız işi s*keyim dedim adam güldü. Bu da böyle bir anım

nizam -ı alem

h0ju
Osmanlı padişahları iktidarı ve devletin vefasi için kardeşlerini ve kardeşlerinin oğullarını herkesin önünde boğdurma olayıdır. Alemin nizama gelmesini ve ben kardeşime acimadim size hiç acimam mesajı vermektedir.

kader

h0ju
Kadın ismi olarak kullanılır. Diğer bir anlamı ve kullanım alanı müslümanların her olayı bağladığı Allah'tan geldiğine inanılan durum hal özetidir.
0 /