confessions

edebikoca

Yazar  · 29 Ocak 2018 Pazartesi

  1. toplam giri 138
  2. takipçi 3
  3. puan 2397

sanatgucum

edebikoca
Profesyonel olarak yada hobi anlamında hobi, dekorasyon, sanatsal faaliyetler ile uğraşanların kadıköy'de yakından bildiği bir yer idi. İdi diyorum çünkü yakın zamanda kapandı. sanatugucum adı ile hizmet veren firma özellikle çiçek sanatı ile ki hamurundan harika çiçekler yapmak için eğitim verilen yer şu anda daha çok bu alanda malzeme satışı yapmakta. cadence boya, polimer kil, oyun hamuru gibi ürünler.

ölmeyi öğrenmek

edebikoca
savaş karşıtı Irakta bulunmuş eski bir askerin amerika'da çok satanlar listesine girmiş ve ülkemizde de basımı bulunan kitabı.

"Ölmeyi Öğrenmek, karbon kapitalizminden politik ekolojiye, antropolojiden insanlığın ve doğanın yok edilen geleceğine dair bir manifesto niteliğinde. Savaş karşıtı eski bir asker olarak Savaş Pornosu adlı bir roman da kaleme almış olan Roy Scranton, bu kitapta 'ölmeyi öğrenmeyi' bir kabullenme olarak değil, ama tüm felaket senaryolarında bir yaşama biçimi olarak ele alıyor."

hikikomori

edebikoca
Genellikle japonya'da görünen ve tahminen 700.000 japon'u etkilediği ileri sürülen japon erkeklerinin belli nedenlerle kendilerini odalarına kapatmaları ve en az 6 ay süre ile odalarından çıkmamaları durumu. gerçekten şaşırtıcı.
0 /