confessions

edebikoca

Bira  · 29 Ocak 2018 Pazartesi

  1. toplam giri 185
  2. takipçi 4
  3. puan 3335

islam dini

edebikoca
Dünyanın en çok farklılık gösteren dinlerinin başında yer alır. Her coğrafi alanda farklılıklar göstermesi bile aslında ne kadar değişebildiğini bir kanıtıdır. Burada da islam dini adına geniş bir kaynak ve islami dini sohbet konularında kaynaklara ulaşabilirsiniz.

spofity

edebikoca
ücretli üyelik olmama rağmen fiyatlarını pahalı buluyorum enpara'dan %50 indirim sağladığım için yine de çok koymuyor. Bu arada aylık ücreti 14 tl gibi olmasına rağmen bana çok gelmesi ne kadar fakir olduğumu da gösterebilir.
1

hemoroid

edebikoca
Tedavisi oldukça zor olmakla birlikte asıl zorluk klasik ameliyatlardan sonra duyulan dayanılmaz acılardır. yeni yöntemler iyi araştırılmalı. thd yöntemi mesela bu konuda op. dr. erkam tülübaş araştırılabilir.

tubazy

edebikoca
mp3 dönüştürücü uygulaması. youtube videoları off'line indirmek için oldukça yararlı. Aslında artık müzik dinlemek için spofity gibi uygulamalar da kullanılabilir ancak ücretli üyelik vermek istemiyorsanız kuşkusuz youtube bu alanda vazgeçilmez. Mobil'de ise kota sorunu nedeni ile bu uygulama tercih edilebilir.

web site: tubazy.com

ferolle aşk parfümü

edebikoca
yaklaşık 5 aydır kullandığım parfümdür kendisi kampanyadan yararlanarak uygun fiyatlara satın almıştım. Özellikle çalıştığım ofis ortamında masa başı bayan arkadaşlarımdan olumlu tepkiler aldığımı söyelebilirim. Facebook'da sol tarafta aşk ve afrodizyak içerikleri ile sürekli görünen parfüm.

lösemili çocuklar haftası

edebikoca
maalesef en çok çocuklarda görülen kanser türü olduğu için çocuklarımızın sağlığına olması gerekenden çok daha fazla özen gösterilmesi gerekmektedir. Türkiye'de bu anlamda toplumsal duyarlılığın oldukça fazla olduğu söylenebilir. Lösemi olgunlaşmamış kan hücrelerinin çoğalması ile elde edildiği için özellikle rdw'nin yükselmesi ile ilgili testler çocukluk dönemlerinde uygulanmalıdır. lösemi belirtileri arasında kansızlık, kemik ağrısı ve bağışıklık sisteminin zayıflaması gösterilebilir.

albatros

edebikoca
Tek eşli bir kuştur. En önemli özelliği diğer kuşlarda olmayan ve onu bu anlamda da eşsiz yapan bir özelliktir ki o da gözleridir. Gözleri normal kuşlar gibi kafalarının sağ ve solunda değil insanlar gibi yüzlerinin önünde yer alır.

karen horney

edebikoca
Son derece ilgimi çeken söylemleri olan, psikoloji bilimine çok büyük katkılar sağlayan bilim kadını.
"Gerçekte insanların bizi sevmesi genelde çok korkunç derecede önemli değildir. Aslında, sadece belirli kişilerin bizi sevmesi önemli olabilir. Böyle kişilerin haricinde sevilip sevilmememiz pek de önemli değildir. Ama nevrotik kişiler, varlıkları, mutluluk ve güvenlikleri sanki sevilmeye bağlıymış gibi hisseder ve davranır."