confessions

dudaksizoc

Yazar  · 29 Nisan 2017 Cumartesi

  1. toplam giri 7
  2. takipçi 1
  3. puan 89

türkan saylan

dudaksizoc
yaptığı her şeyi bir kenara bırakıp sadece ama sadece türkiye'de cüzzam denen hastalığı tek başına mücadele ederek bitirmesinden ötürü baştacı edilmesi gereken insandır. 20'li yaşlardaki insanların çoğunun cüzzam hastalığından bahsedildiğinde ''o ne be'' diyebilmesi bu kadın ve şehir şehir gezerek verdiği mücadeledendir. esasen doktor denebilecek nadir insanlardandır, akp'nin getirdiği sistemle baktığı hasta sayısı kadar ücret aldığından odaya girene parol yazıp gönderen yeminli doktorlara benzemez.

bülent ecevit

dudaksizoc
haşhaş meselesinde amerikaya karşı koyduğu tavrı ve ülke itibarının ne kadar yükseldiğini anlayamayanların kuyruk bekledik hebele hübele diye laf yaptığı liderdir. müthiş mütevazı bir hayat yaşamıştır. meclise belediye otobüsüyle giden, alışverişini semt pazarından bizzat kendisi yapan bir adamdır. böyle liderler görmüş bir ülkenin bu günü gerçekten şaşırtıcı ayrıca tosbike biniyor diye uruguay başkanı övenlerin çoğunun karaoğlan'ı tanımıyor olması da farklı bir tartışma meselesi kabul edilebilir.

en son oynanan oyun

dudaksizoc
bu aralar eskiye büyük özlem duymam nedeniyle harry potter ve azkaban tutsağıdır. dönem şartları beni çocukluğuma sığınmaya itiyor, eski türk dizileri izleyip çocukken oynadığım bilgisayar oyunlarını tekrar oynuyorum, sakıncalı bulunan cod 2 efsanesini de geçtiğimiz yaz tekrar elden geçirmiştim.

edit: oynalılan ne ya laylondur o.