metal müzik

jacobsss
yerine ve zamanına göre dinlenilmesi zevk veren ancak bazen de beynimi sikebilen bir müzik türüdür.her müzik türünde olduğu gibi bu müzik türünde de adamı sinir eden bi dinleyici tayfası vardır elbette.(bkz: ağbii metalden başka bi şey dinleyemem ben yaağğ)
ickial
Piercing taktırıp siyah giyinen her alagavatın "ben metalciyim metal dinlerim yeah" demesiyle ülkemizde bazı dönemler artış göstermiştir metal müzik.

sorsan linkin park ve metallica dan öteye başka bi şey bilmez.

(bkz: a*ına kodumun poserı)

Ben delisiyim, metal müzik iyidir.
concincos
Black metal hariç güzeldir. Açıkcası BU BLACK DEDİĞİMİZ TÜRÜ DİNLERKEN SEÇEBİLDİĞİM SADECE 2 3 KELİME VARDIR. Ben post metal veya senfonik metal öneririm.
hourglass
bugüne kadar kötü albüm çıkartmamış farklı metal türlerinden bir kaç grup:iron maiden, katatonia, children of bodom, lamb of god, electric wizard, devildriver, acid witch. Ve yaşlarına rağmen metalcore endüstrisinde başarıyı yakalayacak bir grup gibi gözüken frozen clouds var.vokalleri yaşından dolayı biraz zayıf kalıyor.new generation, trust no one ve moshpit in the classroom u öneririm
comaristanli
Senfonik metal favori metal türümdür yapanı azdır Türkler den almora ki geup dağılmasına rağmen müzikleri efsanedir yabancılardan haggard (buna söz yok)
itzhak stern
kalitedir müzik kulağının olduğunun belirtisidir. fakat giyim tarzıyla görüntüyle hiçbir ilgi alakası yoktur. önemli olan hissettiklerindir bu müzikte. gerçek kalabilmeyi başaran yeganedir.edit : saçını oraya buraya fönleyip temmuz ayında botla gezen embesillere ne desek az umarım nesilleri azalır.
0 /