internetten devrim yapmak

deist imam
Gezi eylemlerinin internetle basladigini göz önüne alırsak ileride yapilacak olan bir devrimin internetsiz olacağı düşünülemez. Sonuçta devrim televizyondan yayınlanmayacak.
jakoben
sokağa inenleri öldürülünce geberdi terörist hoyin oluyor internette taraftar toplamaya kalktıklarında da tatlı su solcuları...gezide etrafı talan edince ama bir polisin bile kolunu kırıp götüne sokmadan bitirince terörist oluyor fakat 15 temmuzda asker kesmeyi hobi haline getirebilen kabiliyet çıkıp biz sizin gibi polise taş atıp kaçmayız ölmek var dönmek yok diyebiliyor.bir karar verin ya da karardan önce yaşadıklarınızı bir analiz edebilin lütfen amına koyim.
ekleme de yapayım gezide bir çok polis canından yada uzvundan olabilirdi.fakat oraya sözde ameriga organizasyonuyla giden hiç bir hizip yada oluşum bunu istemedi.oraya kan dökmek için çıkılmadı. hükumet kan döktürdü orası ayrı.zaten sonrasında gelen süreç gülen-erdoğan çatışması..geziciler terörist ama ülkede askerlik görevini yerine getirmek için giden erleri katleden or*spunun çocukları kahraman. bu da devletin ne devleti olduğunu gösteriyor ne askerin ne polisin canının değeri vardır.önemli olan devletin burjuva çıkarlarını korumaya yönelik çalışmaktan başka görevi olmadığıdır. aklı olan şu gün polisliği bırakır askerliğe de bedelli gider. bu ülkede ne bok olacağı artık hiç muamma değil.
zehir
Yaşamı Boyunca Hiçbir Çalışmasını Sonuca Erdirip Hiçbir Başarı Elde Edememiş Sanal Dünyada Erişilemez Olduğunu Düşünerek Eline Bir Klavye Alıp Dünyayı Kurtarabileceği Fikrine Kapıldıktan Sonra Tweet Atarak Hükumet Yıkıp Yerine Yeni Hükumet Kurabileceğini Düşünen Sahipsiz, Amipimsi, Yüzeysiz ve Düzeysiz Marul Kafalı Güruhtur. Söylemleri Hoş Yaptıkları Boştur. Dilleri 1000 KM Ötedeki Devenin Götünden Bok Temizlerken 5000 KM Ötedeki Sineği Götünden Füzeyle Vurabilecek Teknolojiyi Üretenlere Atmadıkları Pislik Yoktur. Yetisiz ve Mineralsiz Kalmış, Fotosentez Yapmaya Bile Üşenen Bu Bitkiler Güneş Işığı Gördüklerinde Filizlenebilirler ki O Bile Kendi Çabalarıyla Değil. Kökleri Boklu Suyla Gövdeleri Kireçle Yaprakları Yapay Işıkla Beslendiği Sürece Dünyaya İtirazları Olmaz.