confessions

twitter

Rakı  · 28 Mayıs 2017 Pazar

  1. toplam giri 410
  2. takipçi 31
  3. puan 8761

ücretsiz kıraathaneler

twitter
hepiniz goygoya almissiniz ama bu ciddi bir proje karşı devrimin önemli bir adimi . Halkevlerinin tam olarak karşılığı. Dindar ve kendileri gibi düşünen bir nesil yetiştirmek icin kurulan bir oluşum olacaktır buralar .Bir nevi osmanli ocaklari gibi ama onlar kadar radikall ve partizan degil.çünkü partizanlık geçici ama burada toplumun genlerine isleyecek bir toplum mühendisliği calismasi olacaktir. Ocaklar emin olun var olan iktidar bir gün dagilinda darmaduman olacaktir ama bunlar belki 100 yillik ciddi bir örgütlenme olacaktir.
Ben böyle düşünüyorum.

erdoğan'ın seçmenine demirtaş'ı idam etme vaadi

twitter
tam bir ortadoğu ülkesi oldugumuzin kanıtı baska bir aciklamasi yok
21.yy da hala idam konusuluyor ve toplumda belli bir kesimde karsiligi var bu gerçekten korkunç.
Hic kimse için ama hic kimse için idam kararini digru bulmuyorum. bir kesim cikmis vatan hainlerini asalim baska bir kesim cikmis tecavuzculeri asalim baska bir kesim cikmis oldu sonra baska bir kesim cikar alkol alanlari asalim baskasi cikar eşcinselleri asalim çünkü kuran'da lut kavmi var bak der sana . Telafisi imkansız olan bir cezalandirma sistemi bu öldü ve iftiraya kurban gitti diyelim napican?
yıllar sonra aslinda bu adam değildi bana tecavüz eden diye cikti bi dalyarak napican??
Bir insanin yasamini elinden almak kimsenin ama kimsenin haddine degil . lan 21. yy dan bahseduyoruz ya ortacag mi lan bura . millet uzaya ciktiyi geciyorum cikali cok bile oldu amk. artik uzayda koloni kurmayi planliyor belli bir kesim. siz hala kimi asalim derdindesiniz .kusura bakmayin ama derdinizi s*keyim hocam.

dersim katliami

twitter
şu son entry girenler bu konu hakkinda kac kitap okumuslar acaba kac belge takip etmişler kac belgesel izlemisler. Sadece soruyorum ? Herkese hakini verin. yaşananları cok yönlü düşünün .

muharrem ince

twitter
dün aksam üzeri nazli celigin programina konuk oldu ve biranda bir şiir okumaya basladi sayin laiklik bekcisi büyük basgan muharrem o kadar cok kendime benzettim ki adam bir anda soruya siirle cevap verdi lan cok duygulandım. sanattan anlamayan dingillere en sonunda bir gülüşü vardi inanin insanin ömrünü uzatir
edit:imla

bağlama çalmak

twitter
bu enstrümani calma istegi ile birlikte baglama almam ile sonuclanan bir sürecin sonunda ilk aylik derslerin de bitimiyle zirvede bıraktığım etkinlik. hala dolabimin üstünde kuzu kuzu yatiyor baglamam ona bir isim vermedim çünkü insanlari bile anlamlandirmak tehlikeliyken cansiz varliklara anlam ve duygu yüklemek cok daha tehlikeli
0 /

bunlar ilginizi çekebilir