confessions

comarhunter2k

votka  · 30 Nisan 2017 Pazar

  1. toplam giri 209
  2. takipçi 7
  3. puan 3222

ırkçı görünmemek için türk ırkını yermek

comarhunter2k
Milliyetçilik hastalıktır, hiçbirimiz nerede ne tende hangi dilde doğacağımızı seçmedik .
Genel olarak iyi insan ve kötü insan tabirleri yeterlidir .
milliyetçilik yapan ister türk, ister kürt, ister fransız olsun .
hepimiz insan hepimiz sapiens'iz dünya kendi etrafınızda dönüyor gibi davranmayı bırakıp önünüzde kalan en fazla 40 -50 yılı yaşayıp toprak olup gidiniz .

zehir

comarhunter2k
genelde uyuşturucu maddelerin yaptığı iş kanı zehirleyerek içerideki alyuvarların zehiri kovalaması sonucu vücuttaki kan akışını hızlandırır ve bu da sindirim dinlenme düşünme gibi işlemleri de hızlandırıyor
hissizlik baş dönmesi belirtileri de kanın hızlı deveran etmesinden kaynaklanır .

islam karşıtlığı

comarhunter2k
Kendi hariç her şeye asalım keselim bize geçmezse öldürelim karılarını ganimet olarak alıp erkeklerini köle yapalım diyen zamanında da talkan ve curcan katliamlarıyla türk şehirlerini alt üst eden dinin sesini çıkaramayacağı konudur .
Öyle şehrin ortasında rahat yaşayıp laiklik sayesinde her türlü özgür davranabildiğin halde tatlı su müslümanlığın tutup islamafobi var ya falan dersen siktir arap ülkelerine git orada yok !

ateistlere sorulacak sorular

comarhunter2k
Bu konudaki sorularınızın cevabını fazla fazla Richard Dawkins ,Stephen Hawking, George Carlin, Rick gervais gibi ünlü düşünürlerin kitap ve programlarından hatta stand up tarzı gösterilerinden bulabileceğiniz konudur . Bana göre insanoğlunun bu konudaki en büyük hatası kendini beğenmişliği ve nirvana seviyesindeki özsaygısıdır sizi illa birinin yaratması gerekmiyor o kadar özel yaratıklar değilsiniz , evren sizin etrafınızda dönmüyor , her bilmediğiniz şeyi , başta hakkında fikriniz bile olmayan sonradan yaratılmış tanrı figürü ile açıklayamazsınız .
Tanrı insanı değil insan tanrıyı yarattı .
0 /