sosyal medya operasyonu

jakoben
haber içerğinden kesit;
"Türk Bayrağını, Türk Milletini, devlet büyüklerini, Emniyet Teşkilatı'nı" aşağıladıkları öne sürülen kişilere yönelik yapılan operasyonda aralarında 2 polisin de bulunduğu 4 kişinin tutuklandığını açıkladı.

haber linki ;
http://haber.sol.org.tr/toplum/emniyetten-sosyal-medya-operasyonu-2-polis-tutuklandi-252784

manga komutanı teskere günü sürpriz yaparak ; '' ne var canım pkk'lılarda bizim çocuklar, özerklik istiyoruz'' gibi yayvan bir ağızla söyleme kulak şahidi olmuş ben için komik bir haberdir.evet manga komutanı dediğin rütbe bile değil fakat onun gibi çok adam vardı.daha kimler var nerelerde... teşkilat? türk? götüm bile gülemiyor artık bu söylemlere. amına koyduğumun teşkilatı, o bayrağa mafya sarılıyor mafya.ulan mafya tanımının içeriğini değiştirin o zaman ikna olalım bari. mafya, meğersem ülkesini seven insanların etrafa neşe dolu gülücükler atması eyleminin tanımı olsun.yok ama. mutlak kötülüğü meşru kılanların elinde o bayrak kalacak,her türlü kalpazanlığı için bahane olarak kullanacak ve benden bu vaziyet içerisinde o bayrağa saygı göstermem beklenecek. biz vatan haini o.*** ç.*** değiliz.kimse kusra kalmasın.yarın öbür gün beni de ifadeye alırlar elbet.o, elini enseme koyup bak evladım ile başlayan nasihatlar dizesi oluşturacak yaşlı ve şanssız amir kimse hiç konuşmasın, beni sopalasın. yoksa ana avrat küfrü yer. saygı isteniyorsa o bayrağı kullanan insan yapısını dönüştürün,değiştirin.neyse bu söylediklerim zaten belirli kitlenin hem fikir olacağı şeylerç ayrıca söylemle aşağılanabilen kelimeler ise boku yedik aq. onuru mu kaldı lan ülkenin? acaba polisler ne dedi çok merak ediyorum.

şu söylemi de ekseriyet ile s*kerim; '' tek bir adam yüzünden devlete düşmanlık yopiyorsinguz hoyin teröristler'' siktir işte. tek bir adamın mutlak meşrutiyetini devletin içine empoze ettikten sonra düşmanlığın biçimi zaten kaçınılmaz olarak devlet düşmanlığına döner. hem tüm bunlara göz yumup hemde savunmaya geçmek komik. geçen gezi muhabbetinin altına özel harekatçı bir tane orosmanlı çocuğu aynen bu lafı yazmıştı acımam yok tabi ana avrat bastım küfrü adres soruyor aqduuum. lafı çeviremeyince de laf geveleme edebiyatı kes diyordu. engelledim bende xddd
ulan elinizle ülkeyi bölüyorsunuz; bu türk boylarını, hanlarını kesin zaten teşkilatta bu çocukların beynine siz aşılıyorsunuz ki burada amaç kesinlikle mustafa kemal ikonunu aralarında kaynatmak,çünkü götünüz yemiyor doğrudan mustafa kemal'in anasını s*keyim demeye.dimi? sus o eli indir biliyoruz amına koyim.onun eserinden kurtulmanın yolu diğer devlet büyükleriyle aynı çizgiye taşımak.bu tabii devletin,paşanın halka armağan ettiği hakları hiç etme yöntemi. bizim soyumuz şu ,oyumuz bu diyerek adamın devriminin içini boşaltmak.çünkü yeni deneme modası bu.osmanlı pek tutmadı zaten amaç halkı köpekleştirmek, ister müslümanlıkla olsun ister turancılık, sonuçta monarşist bir yapıyı aklayacak ne ikon varsa mustafa kemali de oraya sokuşturmak,sus o eli indir.biliyoruz amına koyim.ya konuşmayacam işte konuşunca bombalayasım geliyor çok cici teşkilatınızı. fakat ki, ülkenin bölünmesinde payınız var ve vatana sadakati, bölünmüş ülkeye yeni bir sadakat olarak piyasaya sürdüğünüzü adım gibi görüyorum. benim gibi bir dangalak bile görüyorsa siz saklanacak yer arayın aq.
tabii o yavşağa özel harekatçı denebilir mi... bence baya legalleşmiş terörist bir o.*** ç.***ydu. osmanlı sevdalısı bir hasta. ya bu parmaklarında osmanlı yüzüğü falan olanları doğramak, neden pkk propagandası yapanlara saldırabilmek kadar meşru değil anlamış değilim.

edit; aslında meşru aq. baya sikmek lazım o ibneyi ve türevlerini. baş komutan vermiş yetkiyi. gerisini sikine takanın amına koyim :D