buluşmada yaşanılan can sıkıcı olaylar

betaxx
Öncelikle merhaba arkadaşlar uzun süredir yoktum bundan sonra da olmayacağım fakat o kadar kötü bir buluşma yaşadım ki sırf ibret alın da bunları yapmayın, yapmamaya dikkat edin diye bunları yazacağım.

İlk olarak bekletildim ki ben bekletilmeyi hiç sevmem. 10-15 dakika gelmesini bekledim bir ağacın altında kitap okudum. Sonra arıyor x caddesine çık falan diye. Madem o taraftan geleceksin baştan desene... Neyse oturduk bir yerde kahvelerimizi aldık ben bir şeyler anlatıyorum sürekli ilgisi başka yerde gelene geçene bakıyor, telefonla ilgileniyor, alakasız bir şey söyleyip sözümü kesiyor. En sinir olduğum hareketler bunlar. Sıcak kahveyi suratına dökmemek için yüzde elliyi zor tuttum. Sonra bir de beni suçladı. E yuh! İnsan hatasını kabul eder biraz. Arkadaş yurt dışına okumaya gidiyor sürekli oraları anlatıyor. Gidebilen var gidemeyen var biraz empati yahu.
Kendini havalı zannediyor bir de yok böyle bir şey. Bir ego bir ego anlatamam. Sürekli tepeden bakmalar, sürekli sizi yerin dibine sokmalar ne ararsanız var. Bilseydim böyle olduğunu hiç kendimi yormazdım. Bir de böbrek şakaları falan yapıyor. Galiba zor kurtardım böbreklerimi. Zaten çok işine de yaramazdı çok iyi baktığım söylenemez.

Bilen bilir k harfi "ke" diye okunur. "Ka" diye bir ses türkçede yoktur. "Kagefe"ye bu sene gelecek misin diyor. Gitmeyi düşünüyordum hevesim kaçtı. Değil yerine "deil" yazıyor. İçimden "Atam sen büyüksün sabır ver" diyorum. Uyarmama rağmen hiç dikkate bile almadı. Bir de rusça öğreniyor. Yahu sen kendi dilini düzgün kullanmıyorsun rusça senin neyine? Yazışırken rusça random attığını söylüyor fakat aslında küfrediyor. Başınıza gelirse yemeyin bu numaraları.

Bu çocuk böyle değildi buluşma öncesi. Artık İyice tanıyıp öyle gideceğim buluşmalara. Siz siz olun böyle şeyler yapmayın, dikkatli olun. Karşınızdaki kişiyi de dikkatli seçin. Ocakta gelecekmiş beni bekle, geldiğimde buluşalım diyor. Aynen yiğidim buluşuruz yine. Hadi öptüm.
2
cemree
buluşmaya gelen kişinin dişlerini fırçalamaması, kötü kokması, burnunun temiz olmaması falan filan. midem bulandı ya kahretsin.