lütfen bu hanıma haddini bildiriniz

milena
TBMM tarihinin yüz karası olay.Tesettürlü olmak ya da olmamak bunlar insanı belli bir düşünce kalıbına sokmaz.insanları dış görünüşleri ile yargılamaktan vazgeçin!
5
sophos sophos
bu siktir boktan düşünceniz ile bir şeye varılmıyor, hoşgörü hoşgörü islam ile ülkenin içine edildi.
sophos sophos
türban istemiyoruz bıktık artık evinde taksınlar.
sophos sophos
''
''1) islami açıdan bakarsak, açıkça yalancılık.. sünni islamda "kadının cihadı evindedir". kadının kendini yabancı erkeklere göstermemesi gerekir.. kadın evinde oturmalı, kocasına hizmet etmeli, çocuklarını büyütmelidir..
sünni islamda kadının vali, hakim, yönetici olması düşünülemez.. hakimliği geçelim, kadının mahkemedeki tanıklığı bile yarımdır. eh, kadın çalışamayacağına göre okuması da gereksizdir. hele hele üniversiteye gideni tam bir cehennem odunudur..

2) laik açıdan bakarsak, türban adam kayırmanın, araba tapıcılığın, hırsızlığın, köylülüğün, cahilliğin simgesi olmuş durumda. bir dini değil bir altkültürü simgeliyor.. kamuda görmek laik insanları rahatsız ediyor.''
milena milena
size şu kadarını söyleyeyim sayın yazar takılan başörtüsü ne bir ülkeyi ileri götürür ne de geri...bunu yapan insanların zihniyetidir kapalı birisi illa sığ görüşlü olacak diye bir kaide yok.ya da açık birisi çok geniş ve etraflıca düşünen biri olacak diye...
sophos sophos
İrticanızı evinde yaşayabilirsiniz
bu başlıktaki tüm girileri gör