youtube türkiye

the agnostik ateist
2011-2012 yıllarında yaş ortalaması 15-25 olan ve cidden kaliteli ve eğlendiren videoları görebildiğimiz platformdu. 2013 senesinden sonra baktılar minecrtaft videosu çekenler direkt ünleniyor herkes kanal açtı. 2015 senesinden itibaren yotube türkiyenin yaş ortalaması 5-12 ortalamasına düştü. Çocukların dolaştığı ve 15-25 yaş ortalamasındaki insanların sadece yabancı kanalları izlediği bir yer oldu youtube.
keskeadminolsam
bir kaç kanal dışında çöptür, mesela pintipanda, dost kayaoğlu gibi kanallar hariç bir çok düşük ıq'lı insanların barındığı yerdir derinlere girerseniz düşünme yetinizi kaybedilirsiniz
buhranrh
Pewdiepie ın unlenmesiyle 'hadi biz daha gerizekalıyız neden bizde minecraft oynayarak ünlenebilirz.' mottosuyla yola çıkan bu çomar yavruları 100 beğeniye aile bireylerinden birini size verebilir.
laikus
Son zamanlarda evde göbeğini kaşıyarak tv izleyecek yaştaki insanlarla dolmuş durumda.. kötü bir şey mi ? Şuan lıkır bilemiyorum anca bir slime akımı başlattıkları kesin..çılgınlar slime yapıyorlar..
faun
yanlışıkla trendlere tıklayınca beyninizi eriten, ben daha gerizekalıyım mq nidalarının havalarda uçuştuğu platform. sakın trendlere falan tıklamayın
trilogy
ilginç bir piyasa yaratmış ortam. hiçbir şey yapamayan insanın saçma sapan videolar çekerek yaşamını sürdürebileceği bir ekmek kapısı.
0 /