confessions

zeybek

Admin  · 11 Ağustos 2016 Perşembe

  1. toplam giri 638
  2. takipçi 37
  3. puan 12186

konuşanlar

zeybek
hasan can kaya isimli insanın yuutupta yaptığı, sahne üzerine çıkıp seyircilerle interaktif olarak konuşup kendince güldürdüğü sikko bir gösteri.

her meslek grubundan toplanan bu güruhu kast olarak nitelendiriyorum en azından başlarda. sonra popi oldukça bilet satıp keriz avlamış olabilir. sadece arkadaştayken onun izlemesiyle 40 dakika şahit oldum ve rezalet bulduğum bir oluşum.

seven nesini seviyor anlamıyorum, yıllarca okan'a küstah vs deyip nefret kusanlar bu herifin aşağılamalarını neden sever anlamsız. son olarak acur beyle anlaşıp yuutuptaki bütün programları silmiş ve kendisi seven fakir halkı izlemekten mahrum bırakmıştır.

yolu kapalı olsun.

beyaz futbol

zeybek
kendi irademle hiçbir zaman açıp izlemediğim, yuutupta kesit kesit denk gelen ve ara sıra açtığım spor programı, yersen.

içinde türlü fanatizm ve trol odakları bulunuyor. kafam kaldırmıyor valla ehtiyarladım mı ne.

evden eve nakliyat şirketleri

zeybek
iki depreme giden benim gördüğüm kadarıyla yine de hiçbir zaman tam iş yapamamaları gibi bir his uyandıran sektör.

henüz bu şekilde bir firmaya ihtiyaç duyacak bir taşınma ve tanışma hadisesi yaşamadım. ama asansörsüz olanı makbul değil. hatta bana asansörleri de pek güvenilir gibi gelmiyo bana.
bu giriyi yazarken bir yandan da kadın anamla telefonda görüştüğüm için böyle sik gibi oldu. swh

crossover talks

zeybek
karşılıklı konuşma anlamına gelen yuutup kanalı. yorekok, can, özgür turhan ve volkan öge'nin kurduğu geyik dötlüsü. yeni yetmeler bilmez yutuburluk müessese değilken sütü seven kamyoncu gibi eserlerle yutubu esir almış bir kişiydi voklan.

açık ara severek izlediğim ve güldüğüm nadir kanallardan bir tanesi.

kamp yapmak

zeybek
ülkemizde son 3 yılda iyiden iyiye moda olan doğaya karışma hadisesidir. bendeniz 12 yıla yakındır bu zamazingoyu yaparım. toprak, ağa, kuş vs evlerden uzak ne varsa nasıl kokuyorsa mest ediyor beni. kış da yaz da ayrı tatlar içeriyor. önemli olan artık bırakmamak geride.

eskiye göre görece daha da fazla alternatif sunabiliyor outdoor denen işletmeler. karavancılık ve çadır kampı konusunda seviye atlamış bir endüstri ve zihin ortaya çıkıyor tabii gelişmiş ülkelerin çok çok gerisinde.

bir çok insana gelir kaynağı olurken feyz kaynağı da oluyor. gelir yuutuptan. sik sok çok hesap var ama keşfe ve öğrenmeye dair faydaları olmuyor değil.

devam.

stagg a2006 bls elektro akustik gitar

zeybek
yaklaşık bir ay kadar evvel edindiğim müzik aleti. gitara başladığımdan bu tarz bir gitara sahip olmak istiyordum ama kıspet 13 yıl kadar sonrasınaymış. swh

izmir'e bir iş dolayısıyla gittim ve aldım, piyasasının epey altına. çalarken beni orgazm eden bu cihazın teknik özelliklerine değinelim;
Shallow Bowll denen bir gövde ardına sahip yani ovation olarak yaygın şekilde biliniyor. sanılanın aksine standart gitarlar gibi gövdesi geniş ve ahşap değil, plastik ve kavisli graphite roundback deniyor. bu da sahnede ayakta çalarken büyük kolaylık sağlıyor tabii oturup çalarken de.
sap nato, eşik ve klavyesi gül ağacı ayrıca kapağı da ladin.

stagg marka bir elektro gitarım olduğu için ve bu tarz bir akustik istediğim için fiyat performans açısından yine sahip olduğum bir marka gitara yönlendim. yanlış bilmiyorsam belçika menşeili bu gitar üreticisi artık gitar üretmiyor o yüzden piyasada bu fiyata bu kondisyonda cihaz bulmak da ayrıca zor. bende bulunan modeli bls, ne gariptir ki elektro olan da mavi renk. swh
4

vodka

zeybek
dün gece ukrayna'dan gelen bir litre kadar olan ve mesai arkadaşlarımla shot shot gömdüğüm alkollü içecek.

sonradan vurmasıyla mest eden bir zamazingo. vişneyle de güzel gidiyor. bardakta içeceksem bardağa jelibon atıyorum. iki üç bardaktan sonra jelibonları yiyorum muazzam bir keyif.

evde böyle şeylere üşeniyorum ama bana böyle ucuza rakı vodka boğma vs çözebilecek yazar varsa aksın gelsin.
1
0 /