confessions

the agnostik ateist

votka  · 26 Temmuz 2016 Salı

  1. toplam giri 144
  2. takipçi 1
  3. puan 2518

South park

the agnostik ateist
Gelmiş geçmiş en politik ve en muhteşem esprilerin yapıldığı yetişkin çizgi dizisidir. son sezonlarda bölümleri her bölüm farklı şekilde değilde 1 hikaye 1 sezon olarak yapmaları seriden sıkılmama neden olmuştur.

Ateist dergi

the agnostik ateist
bolca takipçisi olup takipçilerinin çoğunun kültürlü ve seviyeli insanlar olduğunu düşündüğüm dergidir (bkz: ailesine inançsız olduğunu söyleyemeyen çocuk). Takipçilerinin fikirlerini alması ve yazılarında çok güzel konulara değinmesi aynı zamanda derginin akıcı ve anlaşılabilir olması dergiyi mükemmel kılıyor. derginin sayfasına veya dergiye küfür vs. eden daha görmedim herhalde çomarlar daha keşfetmemiş dergiyi.

sözde ateist

the agnostik ateist
ateistliğin havalı olduğunu düşündükleri ve kendilerini "isyankar" "marjinal" olarak tanımladıkları için karikateist veya diğer sayfalardan buldukları yazılardan yola çıkarak ben ateistim diye gezen gerizekalı tiplemesi. ideoloji orospularıdırlar ve ırkçı, türkçü, ülkücü gibi gezebilirler, gözlerine ne havalı geliyorsa onu desteklerler (bkz: tigir er).

çoğusu ne açıp 1 kitap okumuştur nede gidip araştırma yapmıştır. facebook veya instagramda gördükleri sözleri teistlere karşı kullanırlar. evrimi sorsan "evrimden geldik bak maymunlar insanlara benziyor" cümlesinden başka kanıt gösteremezler. bir teist big bangi sorsa tıkanıp kalırlar.(bkz: tatlı su ateistleri)

Aktroll olmak

the agnostik ateist
Koyundurlar, koyu akpli olmalarının ana sebebi ailelerinin akpli olmasıdır yada kazananın yanında olmak istediklerinden dolayı akplilerdir. bir başbakanın, cumhurbaşkanının ne yapması gerektiğini bilmezler bu yüzden rte veya akp ne yaparsa yapsın desteklerler.

inançlı insanların inançsız insanlardan mutlu olması

the agnostik ateist
inançlı insanlar dua edecek bir tanrıları olduğuna inandıkları için mutludurlar. tanrılarının her zaman onların yanında olduğundan emin oldukları için çoğu zaman rahattırlar ve öldükten sonraki hayat konusunda fazla endişelenmezler. inançsızlar ölümden sonra ne olacağı hakkında milyonlarca ihtimalin arasında sıkışıp kalmıştır bu yüzden çoğu zaman uyku problemleri çekerler. inançsızların yanında duracak, onları seven tanrıları yoktur. onlar dünyada tek başına kalmış insanlardır. bu yüzden çoğu inançsızın stres sorunu vardır ve alkol alırlar.(bkz: akılsız insanların akıllı insanlardan mutlu olması)

(bkz: sözlüğün yarısından fazlasının alkolik olması)

(bkz: felsefecilerin uyuşturucu kullanması)
0 /