confessions

the agnostik ateist

votka  · 26 Temmuz 2016 Salı

  1. toplam giri 144
  2. takipçi 1
  3. puan 2518

kara çarşaflılar

the agnostik ateist
%99 kesimi imam hatipten çıkmış, gittiği yere mutsuzluk saçan bilgisiz, kültürsüz, cahil, aptal ve terbiyesiz saygısız insanlar olur bunlar. Neye inandıklarından niye inandıklarından hiç haberleri yoktur toplum tarafından din ile zehirlenmiş umutsuz vaka dediğimiz köleden farksız olmayan insanlardır.(bkz: ruh emiciler)

sözde ateist

the agnostik ateist
ateistliğin havalı olduğunu düşündükleri ve kendilerini "isyankar" "marjinal" olarak tanımladıkları için karikateist veya diğer sayfalardan buldukları yazılardan yola çıkarak ben ateistim diye gezen gerizekalı tiplemesi. ideoloji orospularıdırlar ve ırkçı, türkçü, ülkücü gibi gezebilirler, gözlerine ne havalı geliyorsa onu desteklerler (bkz: tigir er).

çoğusu ne açıp 1 kitap okumuştur nede gidip araştırma yapmıştır. facebook veya instagramda gördükleri sözleri teistlere karşı kullanırlar. evrimi sorsan "evrimden geldik bak maymunlar insanlara benziyor" cümlesinden başka kanıt gösteremezler. bir teist big bangi sorsa tıkanıp kalırlar.(bkz: tatlı su ateistleri)

Carl sagan

the agnostik ateist
uzay bilimi olsun din olsun her konuda kendini göstermiş yıllar boyunca saygı duyulmuş ve duyulmaya devam edilen sadece sözlerini okuyarak aydınlanabileceğiniz muhteşem insan.Buda en sevdiğim sözü "Yaşadığımız dünya olasılıklar içinden en kusursuz dünya olabilirdi, tabii ki din diye bir şey olmasaydı" (yanlış veya eksik yazmış olabilirim)

tatlı su müslümanları

the agnostik ateist
çocukluktan itibaren ailesi olsun toplum olsun her türlü insan tarafından sanki müslüman olmak zorundaymışmış gibi anlatılmış ve müslümanlığın kesin olarak doğru olduğu düşüncesi beyinlerine aşılanmıştır. TATLI SU MÜSLÜMANLARIYLA DİNİ TARTIŞMAYA GİRERSENİZ KENDİLERİNİ SAVUNAMAZLAR VE 10 SANİYE SONRA SÖVMEYE BAŞLARLAR. NEYE İNANDIKLARINA NİYE İNANDIKLARINI BİLMEZLER SADECE TOPLUMUN YAPTIĞINI TAKLİT EDERLER.(bkz: beyin yıkamak)

trakya bölgesi

the agnostik ateist
türkiyenin en samimi ve laik insanlarının olduğu yerdir. nereye girerseniz girin saygıyla karşılanırsınız insanlar size yardım etmeyi çok sever. akp karşıtı insanların bol olduğu türkiyede bulunan nadir kutsal topraklardandır. orda doğup yaşayanlar doğuştan laiktir (bazı istisnalar dışında).

sözlükteki islamafobi

the agnostik ateist
hem destek veriyorum hem karşı çıkıyorum. eğer ki cidden çok derin araştırdıysan, geçmiş olsun bazı insanların anlattıkları olsun cidden müslümanlardan nefret ediyorsun, o kadar fazla araştırıyorsun ki artık müslümanlar senin için düşük seviye insanlar oluyor, gözünde onların hepsi aptal oluyor. ben tabii ki grupta müslümanları aşağılamam veya düşüncelerimi insanlara karşı dışa vurmam ama ben böyle düşünüyorum yani. aynı zamanda müslümanlara acıma olayı var. hayatları boyunca bir yalana inanarak yaşıyorlar ve uzaktan bakınca cidden yazık diyorsun. zorla kapatılan kızlar zorla kuran kursuna giden çocuklar ve onların aileleri. üzülüyosun onlar için cidden.

sözlükte açılan gereksiz başlıklar

the agnostik ateist
sözlükte kendini tanıtan yazar

izlediği filmin tanıtımını yapan yazar

ismini başlık olarak alıp "şahsıma ait isim" olarak tanımlayan yazar

sözlükle alakası olmayan olayları başlık olarak alan yazar

başlıkla alakası olmayan yazı yazan yazar.bunlar arındırılması gereken yazar türleridir.

(bkz: vasıfsız yazarlar)

Gece 3-6

the agnostik ateist
Bir günün en huzurlu 3 saatidir. camları kaparsın dışarıdan ses gelmez, kulaklığı takar relax müzik açarsın ve nirvanaya ulaşırsın. sırf bu 3 saati rahat geçireyim diye öğle 5te uyuyup gece 2 de kalkıyorum. hayatın dertlerinden, zorluklarından işlerden güçlerden stresten bunalımdan depresyondan her şeyden arındığım 3 saat.

inançlı insanların inançsız insanlardan mutlu olması

the agnostik ateist
inançlı insanlar dua edecek bir tanrıları olduğuna inandıkları için mutludurlar. tanrılarının her zaman onların yanında olduğundan emin oldukları için çoğu zaman rahattırlar ve öldükten sonraki hayat konusunda fazla endişelenmezler. inançsızlar ölümden sonra ne olacağı hakkında milyonlarca ihtimalin arasında sıkışıp kalmıştır bu yüzden çoğu zaman uyku problemleri çekerler. inançsızların yanında duracak, onları seven tanrıları yoktur. onlar dünyada tek başına kalmış insanlardır. bu yüzden çoğu inançsızın stres sorunu vardır ve alkol alırlar.(bkz: akılsız insanların akıllı insanlardan mutlu olması)

(bkz: sözlüğün yarısından fazlasının alkolik olması)

(bkz: felsefecilerin uyuşturucu kullanması)