confessions

tequila

rom  · 29 Nisan 2017 Cumartesi

  1. toplam giri 708
  2. takipçi 51
  3. puan 12402

kombinezon

tequila
Satranç oyununda üst üste gelecek şekilde yapılan hamleler bütünüdür.
Mat etmeye yönelik hesaplamalı kombinezonlar,
Rakibi pat'a zorlayan kombinezonlar,
Değerli taşı kazanmaya yönelik kombinezonlar yapılabilir.
Kombinezon dendiğinde satrançta genelde saldırı akıla gelir ama yapılan saldırı hamlelerine kombinezon demek mantıksız olur. Birbirini takip eden hamleler ile üstünlüğü sağlamaya yönelik yapılan saldırılar kombinezondur.

sevgilinin türbanlı olması

tequila
insanları giydiğinden taktığından yargılamak çok yanlış bunun bilincindeyim ama kendimle hep savaş veriyorum bu konuda. bir kadının türban takması bana kafa yapısının realist, ileri görüşlü, insan haklarının gerçekten bilincinde olması arasında bağlantı olmayacağına kesinlikle kendimi inandıramıyorum. bu benim kişilik olarak eksim ve itirafım.

fantezi unsuru olmasına yorum yapacak olursam, zaten bir çok erkeğin seks içerisindeki fantezi eğilimleri porno filmlerine göre şekillendiği için abazalıktan başka bir izlenim vermiyor.

özgüveni eksik erkek

tequila
erkeğin doğduğu bölge, şehir, ilçe hatta mahallenin bile etkisi olabileceği durum. aile faktörü var, yaşadığı yerdeki insanların faktörü var çocukluğunda onlarla kurduğu diyalogların faktörü de var. gittiği okuldaki öğretmenlerinin, sınıfındaki arkadaşlarının, sınıfındaki karşı cins arkadaşlarının da faktörü var. özgüveni yitirmek o kadar basit değil reis özgüvenimi kaybettim sözünü söylemek basit. altında çok faktör var işleri zor umuyorum böyle erkekler kendilerini toparlamanın bir yolunu bulurlar.

idiopatik

tequila
profil fotoğrafındaki kadar deli bir kişilik olduğu net olan yazar. sözlükte yenide olsa sözlük yazarlığına yeni gibi değil hızlıca ortama alışmış içimizden biri olmuş kendisi. kısa zamanda sözlüğün kemik kadrosunda görmeyi umuyorum.

özgürce yaşa

tequila
içerisinde şebnem ferah, hayko, badem, aylin aslım ve bir kaç tane daha grup&şarkıcının bulunduğu düet şarkı. harika bir düet olmuş şebnem gene o güçlü sesiyle diğerlerini bir güzel ezer gibi olmuş benim favorim aylin aslım.

ikinci tanım olarak, bomboş bir söz aynen reis bomboş.
1
0 /

bunlar ilginizi çekebilir