confessions

mortallman

Bira  · 26 Nisan 2017 Çarşamba

  1. toplam giri 110
  2. takipçi 3
  3. puan 1368

Sigara

mortallman
Ağlarken, gülerken, efkarlıyken, sohbet ederken, deniz kenarında, kaldırımda, bankta, otobüs beklerken, molalarda kısaca boş vakitlerinize keyif katan veya acıyı dindirdiği iddia edilen, yakıp dumanının teneffüs edilmesi yoluyla kullanılan nikotin barındıran ince uzun cisimdir. Bir o kadar da pahalıdır.

oruç tutmak

mortallman
Dini literatürde güneşin doğuşu ile başlayıp, batışı ile biter. Hiç bir şekilde vücut içine madde sokulmayan eylem olmakla birlikte manevi olarak ise günahtan kaçınma ya çalışmak sureti ile yapılan eylemdir.

21 haziran 2017 evrimin tamamıyla müfredattan kaldırılması

mortallman
Saçmalıktan başka bir şey değildir. İnsanlar burada bilim öğreniyor, bazıları bir yandan görüşüne zıt düşüyor, uygun düşmüyor diye müfredattan konu kaldırıyor. İnsanlar seçenekler sunulmadan tek bir şeye sürüklenmeye çalışılıyor. Seçme şansı ve sorgulama özelliklerinin gelişmesi istenmiyor. Diğer bir deyiş ile robot yetiştirilmek isteniyor.

unisex tuvaletler

mortallman
Eğer mekan küçük ve az kişi bulunuyorsa, diğer yazar arkadaşların belirttiği gibi bir sorun olmayacağına inandığım; ama üniversite gibi kocaman ve binlerce kişinin olduğun bir yerde tuvaletlerde cinsiyet ayrımı gözetmemek, bir çok kötü şeyi doğurabileceğine inandığım gibi eskisi kadar rahat olmayacağına inandığım uygulamadır.
Hem kızlar nasıl dedikodu yapacaksınız ?

spotify

mortallman
Verdiğiniz ücreti sonuna kadar hakeden, müzik dinlemenin keyfine vardığınız müzik dinleme uygulamasıdır. Bir kez alışınca bir daha bırakamadığınız uygulamadır. Şiddetle tavsiye edilir.

pegasus

mortallman
Uçak firması olması yanında aynı zamanda çok da bilinen bir yayınevidir, fakat aşırı ve gereksiz pahalı olmasından dolayı, kitapların alternatif yayınevlerine bakılmasına neden olur. Kitap güzel dersiniz, arkasını bir çevirirsiniz, 100 sayfalık kitap 20₺.

filtre kahve

mortallman
Kahve içmeye alışkın olmayanın aromalı, şekerli ya da sütlü çeşitlerinden başka içemeyeceği kahve çeşididir. Yumuşatmak için süt kullanılabilir. Kahve tadı diğer kahve ürünlerine göre biraz daha ağır olmakla birlikte gayet lezzetli ve tatmin edici bir lezzeti vardır. Genellikle 2 bardak kapasiteli kahve demliği ile servis yapılır.
0 /