confessions

luther

Yazar  · 5 Mart 2019 Salı

  1. toplam giri 59
  2. takipçi 0
  3. puan 1341

bitcoin

luther
konu hakkında bir haber:

thodex'te dev hediye festivali başladı
2017 yılında kurulan ve 2020 yılında abd'den aldığı fincen msb lisansıyla türkiye'nin ilk global kripto para borsası olan thodex, kullanıcılarına çekilişle 1 adet porcshe panamera ve yüzlerce teknolojik cihaz hediye ediyor.
siz de thodex'e ücretsiz üye olarak çekilişe katılma hakkı kazanabilirsiniz.

kaynak: https://www.thodex.com/tr/cekilis

implant

luther
implant en basit haliyle yapay diş kökleridir. ağızdaki eksik olan dişlerin kalıcı olarak tamamlanması için yapılan bu işlemin en büyük avantajı yaşam boyu kullanılabiliyor olmasıdır. titanyum'dan yapılan bu malzeme uzman bir doktor tarafından yerleştirilmeli ve mutlaka steril bir ortamda işlemin yapılması gerekir. implant uygulama sonrasında 2–3 ay içerisinde bulunduğu yerde tam bir tutunma sağlar ve diş kökünün yerini alır. bu işlem sadece bundan ibaret değildir. bu köklerin yerine oturması sonrasında üzerine protez yerleştirilmesi gereklidir.

zirkonyum

luther
diş kaplamalarında kullanılan zirkonyum dişin pek oldukca avantajı bulunmakta. metal destekli olması nedeni ile diş etinde koyu bir renk oluşturmaz ve diş eti kenarlarında siyah renk yansıması benzer biçimde sorunlarla karşılaşılmaz. işığı geçirmesi nedeni ile daha organik ve sağlıklı bir görünüm elde edilir. diş eti sağlığı açısından da fazlaca mühimdir. diş etleriyle uyumludur, diş eti problemine niçin olmaz. bu tür kaplamalarda sıcak ya da soğuk hassasiyeti yaşanmaz. ağız kokusuna yol açmaz, fazlaca sağlamdır ve sigara veya başka nedenlerden ötürü oluşan lekeleri daha aza indirger.
https://www.izmirzirkonyum.com/

köpek çene gücü

luther
köpek cinsi çene basıncı
1-kangal 337,01 kg.
2-bandog mastif 331,12 kg.
3-cane corso 317,51 kg.
4-dogue de bordeaux 254,01 kg.
5-ingiliz mastifi 252,19 kg.
6-dogo canario 244,93 kg.
7-dogo argentino 226,79 kg.
8-leonberger 180,98 kg.
9-rottweiler 148,77 kg.
10-sibirya kurdu 145,14 kg.
11-bulldog 138,34 kg.
12-doberman 111,13 kg.
13-alman kurdu 107,95 kg.
14-pitbull 106,59 kg.
15-belçika malinois kurdu 88.45 kg.
https://www.kopekler.com/cene-basinci-en-guclu

kangal

luther
kangal, türkiye kökenli bir çoban ve bekçi köpeği ırkı. adını sivas'ın kangal ilçesinden alır. dünyadaki bazı büyük köpek kulüpleri ve federasyonları tarafından tanınmadığı için türkiye'deki otoritelerce dünyada safkan bir köpek ırkı olarak tanınması için çalışmalar yapılmıştır.

fiyat ve çeşitler için kaynak:
https://www.kopekdunyasi.com/kategori/kangal

köpek

luther
0 numara minyatür boy ırk ve sağlık garantili maltese yavrularımız standart maltese yavruları ile karıştırmayınız. zamanı gelmiş aşı ve parazit tedavileri yapılmış olup, pet pasaport ve karneleri eksiksizdir. yavrularımızın tamamı karantina süreçlerini tamamlamış olup, viral hastalıklara karşı garantimiz altındadır.testleri yapilmis olup, veteriner gozetimin de yine teslim alinirken dilediginiz taktirde testlerini yaptirabilirsiniz.yavrularimiz veteriner gozetiminde verilmektedir. dişi erkek mevcut olup, havalimanı olan tüm illere thy canlı hayvan taşımacılığı uçak kargo ile gönderim sağlamaktayız. referanslarımız ve yavrularımız hakkında detaylı bilgi icin instagram ve web adresimizi aratip ulasabilirsiniz.

https://www.kopekdunyasi.com/sehir/istanbul

doberman

luther
Doberman, köpek ırklarının arasında insanlarla en iyi anlaşan ırklardan birisidir. Doğru eğitildiklerinde size karşı son derece koruyucu ve bağlı olurlar. Dobermanların, saldırgan ve hırçın bir karaktere sahip oldukları zannedilsede bunlar kulaktan doğma yanlış bilgilerdir. Hırçınlık bu ırkın karakteristik bir özelliği değil, yanlış ellerde olduğunda yönelebileceği bir durumdur. Bu sebeple Dobermanların mizacı sahiplerinin yetiştirme şekline ve tutumuna göre şekillenir. İyi sosyalleştirilmiş bir doberman kesinlikle agresif olmaz.

kaynak: https://www.kopekler.com/doberman-pinscher
1
0 /