confessions

kanser

Yazar  · 2 Mayıs 2017 Salı

  1. toplam giri 46
  2. takipçi 4
  3. puan 1046

konuşanlar

kanser
duyduğuma göre bir izleyici en son patlamış ve iş baya uzamış, salonu terketmiş. haliyle bölümü de yayınlamamışlar.


konuşmaması gerekenler olarak isim değişikliği yapılması gerektiğini düşündüğüm program.

fenerbahçe winwin

kanser
acunun tv8 ve fenerbahçe tv ortak yayınında fenerbahçe için yardım kampanyası düzenlediği program. oyuncuları falan çağırıyorlar.

açıkçası fener ol kampanyasına karşı değildim ama televizyon karşısına çıkılıp bu şekilde para toplanması zoruma gitmedi değil.. 1 dakika bile izlemedim ama sosyal medyada bile kampanyayla alakalı bir şey görmek sinirimi bozuyor.

flört

kanser
en son 1.5 yıl önce entry girmişim, internette sözlüğe rastladım giriş yapayım dedim. karşıma da bu başlık çıktı.

tanım: ilişkinin en güzel evresi değildir. çok uzatmamak gerekir. o ilişkinin ismi hemen koyulmalıdır, arkadaş ya da sevgili, ya da kanka denilmelidir. ve tabii ki de bunları bir anlık sinirle yazmıyorum.

reputation

kanser
taylor swift'in 6. stüdyo albümü. 3 günde 1 milyon civarı satış rakamlarına ulaşarak adeta piyasayı sallamıştır. ne yazık ki şuana kadar hiç bir streaming platformuna yüklenmedi. albümün çıkış tarihinden (10 kasım) 1 hafta sonra spotify gibi platformlara yüklenmesi bekleniyor. albüm genel olarak güzel, beklentilerimi karşıladı, umarım karşılığını alır.

polis imdat'ın umursamazlığı

kanser
geçen gece beni delirten şey. gecenin 1'inde sokakta bir adam ve bir kadın tartışmaya başladılar. sesler duyduk ilk başta umrumuzda olmadı ama çığlık sesleri gelince cama çıktık, adamın kadını dövdüğünü gördük tabii hemen polisi aradık ( 1 kişi ulaşamayınca 5 kişi ulaşmaya çalıştık) sürekli meşgul çaldı. 5 dakikanın sonunda telefonu açtılar ama sırada beklememizi söylediler. 3-4 dakika da o şekilde bekledik sonunda ulaşabildik durumu anlattık kontrol etmek için ekip göndereceğiz dediler. polisle konuştuktan hemen sonra kadın bayıldı, iki kişi kadını hemen önlerinde bulundukları parka götürdüler, ondan sonra bir şey göremedik biz. 10 dakika sonra polisler geldi araçtan indiler etrafta göz gezdirdiler, sonra bizi aradılar biz de kadını parkın içine götürdüklerini söyledik ağaçlarda ne tarafa gittiklerini göremediğimizi söyledik. etrafa baktılar dolaştılar biraz ( karanlık olan alanlar vardı parkta o taraflara hiç bakmadılar) 5 dakika sonra gittiler öylece biz de bakakaldık. zahmet ettiniz memur bey.
0 /