confessions

edebikoca

Bira  · 29 Ocak 2018 Pazartesi

  1. toplam giri 208
  2. takipçi 4
  3. puan 3711

yücel uçar

edebikoca
Pop şarkıcı olmasının yanında söz yazarı, görüntü yönetmenliği gibi farklı alanlarda da ürünler vermektedir. Özellikle 5 farklı ülkede çektiği 5 farklı klip ile adından söz ettirecek farklı projelere imza atmaktadır.

paribu

edebikoca
al-sat kısmında sorun yaşamadığım ama komisyon farkı nedeniyle ayrılmayı düşündüğüm platformdur. Güvenilirlik konusunda sorun yaşanacağını sanmıyorum yılardır bu işi yapıyor ki zaten komisyon oranları ile altın yumurtlayan tavuğu kesecek değillerdir o yuzden kapanacığını düşünmediğim güvenilir türk coin alım satım platformu.

özlem keşifte

edebikoca
kendileri tiny house, küçük ev, minimalist yaşam, kamp ve gezi videoları üretmekte olan bir youtube kanalıdır. türkiyenin farklı bölgelerinden evleri bularak tanıyor, eğlenceli birisi olması sebebiyle de videolarına göz atmaktan keyif duyarım.

yoga

edebikoca
Norveç'te yapılan küçük bir çalışma, yoganın birçok sağlıklı faydasının bağışıklık hücrelerindeki gen ifadesini değiştirme yeteneğinden gelebileceğini öne sürdü. Yoga ve meditasyon aksesuarları eşliğinde yapılan yoganın daha etkili olduğu ayrı bir araştırma konusudur. (bkz:mantra )deneyimimde aksesuar eşliğinde gayet güzel sonuçlar almıştım.

korku kapanı

edebikoca
2003de ilk filmi yayınlanan şuanda 7 serisi bulunmaktadır. Genel olarak, bu filmin son zamanlarda çıkan birçok korku filminden daha iyi olduğunu söylemeliyim. Herkese tavsiye etmem, ancak herhangi bir korku filmi hayranı kesinlikle kontrol etmelidir. Korku kapanı 1 izlemek isterseniz tavsiye ederim. hd kalitede pek kaynakta bulunmuyor.

altın zincir

edebikoca
erkekte takıldığında bir bakanın bir daha bakacağı çekiliğe taşıyabileceği gibi saçma görünüm ihtimalinide bulundurur. yabancı dizilerde (bkz:getto) takısı olarak lanse edilmeye çalışılsa da bizim yöremizde tasarımınında yöreselleşmesi ile altın zincir için durum böyle değildir aksine ilgi alanımdadır. kadında gördüğüm zaman da öyle böyle dikkat etmeden geçemem. modelleri yakışıyor da bence ve çok az model yakışıyor. bunun yegane sebebi giyim tercihi olduğunu düşünüyorum.

diş teli

edebikoca
Doktorlar ortodonti olarak tabir etmektedir anlamına baktığımda, Yunanca'da ortho düzgün ve odons diş kelimelerinden türetilmiş. Diş düzensizliği için uygulanan diş teli görünür ya da görünmez şekilde dişler üzerine yapıştırılabilir bir tedavi uygulamasıdır. Fiyatları ise cebimizi ısıtmaya yetecektir. Edindiğim bilgiye göre diş teli fiyatı duruma göre değişkenlik göstermekle birlikte 3 bin tl den başlamakta.
0 /