viktor grebennikov

sophos
kınkanatlı böcekleri incelerken tesadüfen kanatların birbirini ittiğini ve mıknatısa benzer bir manyetik alan yarattığını farketmiş, doğal anti-yerçekimini keşfetmiştir. bulduklarını, benim dünyam adlı kitabında yazmıştır. bu teknolojiden yararlanarak uçan ve yerden bakıldığında neredeyse görünmez olan ufo gibi bir araç yapmıştır.

keşfettiği teknoloji çok önemli olup her nedense insanlardan gizlenmektedir. uçan araca ilişkin bölümler kitabından bilinmeyen kişiler tarafından çıkarılmış ve yerine kelebekler ile ilgili bölümler konmuş. kitabı basılamamış.
İnternette kitabını bulup bir gözden geçirdim uçan araçtan söz ettiği yerlere rastlayamadım. sonuna baktığımda ise kelebekler vardı...

Bizden saklanan ve her nedense kitaptan çıkarılan o bölüm bizim öğrenmemizi istemedikleri gelişmiş teknoloji bilgilerinden biri. -Kitabın geri kalanı temel bilgi.- Bu bilgiyi antik mısırlılar ve eski uygarlıklar biliyormuş. Grebennikov da bunu böcekleri mikroskopla incelerken rastgele keşfetmiş. Dünyanın yönetimini elinde bulunduran elit kesim her nedense tesla'nın bazı buluşlarını sakladığı gibi grebennikov'un buluşlarını ve uçan aracı nasıl yaptığı hakkında yazdıklarını saklıyor.