sinirlenince nasıl sakinleşilir

erdalbakkal
Bazı durumlar veya sözler karşısında insan ister istemez sinirleniyor ve sakinleşmesi gerekiyor böyle anlarda ben en yakın burger kinge gidip milkshake içiyorum.Bilinç altıma sürekli milkshake içince sakinleşiceksin diye telkin veriyorum.
weed
Ben çıkıyorum dışarı yürüyorum. Baya baya yürüyorum hava koşulları farketmiyor ister kar ister yağmur istersede kavurucu sıcak olsun en kötüsünden uykum gelene kadar yürüyorum. Sonrası zaten eve dönünce kendini yatağa atmak ve uyku.
1
i am groot
ben genelde ortamdan uzaklaşıyorum ama çok sinirlenirsem hele hele yakınlarımdan biriyse beni sinirlendiren bağırmasam da ciddi ciddi sert konuşuyorum tepkisiz kalmak çok zor benim için...
hanzo hasashi
Eğer kıramayacağım biriyse bacaklarımı gerip koşmaya başlarım, taa ki sakinleşinceye kadar, durmadan, yorulmadan. Eğer kırabileceğim biriyse, karşılık veremeyeceği ironilerle onu üzerim, sonra da thug life yapmış ergenler gibi ortamdan uzaklaşırım.
prometheus
Beni sinirlendiren şeyin ne olduguna göre değişir bu. Bu gündelik yasamda karşılaştığımız ufak meselelerse sigara yeter. İnsansı yaratıkların benim yaşam tarzım vb ile ilgili bir müdahalesi söz konusu ise karşımdakine attığım güzel bir yumruğun yerini hiç bir şey tutmaz
5
dookie
Müzik.Slayer veyahut iron maiden açıyorum zihnimde sinirlendiğim kişiye çeşitli işkenceler yapıyorum.Melek gibi olup çıkıyorum.
mortalresistance
Tartışmanın, kavganın ya da sinirlenmeye sebep olan olayın olduğu ortamdan uzaklaşıp tek başına kalınabilecek bir ortama geçip eğer işe yarayacaksa bağırıp ağlamak çoğu insanın tercih ettiği yöntemlerden birkaçıdır.
0 /