redbull kanatlandırır

grifingoo
Hikayedir. Enerji falan vermez. Sözde enerji veren Etken maddeleri sırf adı geçsin diye iğne ucu kadar eklerler. Belirli yaşın altındakilere tavsiye edilmemesi ve alkolle tüketilmesinin tavsiye edilmemesi tamamen satış stratejisidir. Bu tavsiyeler olaya ciddiyet kattığı için gerçekten bi bok olduğunu düşündürtür insana. Biz barda bunun şurubunu kullanıyoduk ve litre litre içiyoduk. Hiç bir etkisi olmuyodu. Hafiften kitap kokusunu andıran kendine has kokusu vodkanın acı kokusunu bastırdığı için mükemmel ikilidir. Alkolle gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Onun dışında uyku açmak için falan boşa para vermeyin derim.
jesus
Her güzel slogan gibi abartı-yalan bi slogandır. Evet içindeki asıl enerji veren madde şeker, dolayısıyla karbonhidrattır ancak içindeki eser miktardaki maddelerin de katkısı yok değildir. Ayrıca alkolle tüketiminin tavsiye edilmemesi intihara meyilli çılgın ergenlere yönelik bir satış taktiği değil zorunluluktandır. Çünkü enerji içecekleri özellikle alkol ile kullanıldığında kalp krizi riskini arttırır. Öyle bakın ben radrasyonlu çay içtim bana birşey olmadı gibisinden deneyler riskin olmadığına ilişkin ispat değildir, akıllı olun. Son olarak redbull votka içmeyin gidin güzelinden bir bira için. Hem daha az kazıklanıp daha çok alkol alırsınız hem de daha az kusarsınız. Delikanlı olun sek votka + sigara yapın iğrençlik yapmayın.
jamiryo
enerjiden ziyade genelde şekerim düştüğü zaman kolaya alternatif olarak aldığım ve şeker kullanmayan biri olarak aşırı şekerli gelen reklamlarından sadece bir tanesinin hoşuma gittiği içecek.